Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én nem ezt tenném ebben a...

én nem ezt tenném ebben a helyzetben. Én gondolkozom rosszul? Te mit tennél egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom bántott ma (megvert, és elég csúnyán viselkedett velem). A 'legjobb barátnőm' most csak jófejségből megkérdezte msn-en, hogy vagyok. Meséltem neki, de alig írt vissza, mert kiderült, hogy egy sráccal beszél. Alig ír valamit, én meg eléggé elvagyok keseredve.
2011. ápr. 25. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen nem jó barátnő.. :S

Nyugodj meg és hagyd el a barátodat,amint lehetséges..

2011. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én azon lennék elkeseredve, hogy a barátom megvert, nem azon, hogy a barátnőm nem válaszol.
2011. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A rossz kedvemre rátett egy lapáttal a barátnőm...
2011. ápr. 25. 22:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudod hagyd ott a barátodat! Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom... 3 évbe telt mire végre sikerült megszabadulnom tőle! Addig ő is folyamatosan vert.
2011. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát, bizony én azon keseregnék, hogy hülyékkel vagyok körülvéve. De tényleg, jól látom, sokkal nagyobb problémaként értékeled a barátnőd hiányos figyelmét, mint azt, hogy megvert a "barátod" vagy mid? Hát, az nem jó.
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
71%

22:45


Egyetértek.

Hány éves vagy? Ha 18 alatti, akkor szólj a szülőknek, ha idősebb, akkor rendőrség, de minimum fenyítsd be a pasit és utána soha többet ne állj vele szóba.

2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkozol igen,mert azon szirsz hogy a barátnőd tojik rád msn-en nem azon hogy a barátod megvert,de gondolom nem ez volt az első eset,azért már természetesnek veszed sajnos.
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Juj! Itt az ideje jobban megválogatnod, kiket engedsz közel magadhoz!Sem a "barátod", sem a barátnőd nem méltó rád.
2011. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok, a srác 21. Nem első alkalom volt, ez tény... Csak az a baj, hogy senki nem támogat, és nem tudom elmondani senkinek sem a dolgaimat.
2011. ápr. 25. 22:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Pedig beszélni kéne valakivel,vagy ott hagyni,mert rosszabb lesz,nem akarj ambulanciára kerülni ilyen fiatalon.

Gondolom otthon is hasonló a helyzet.Csöbörből vödörbe...

2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!