Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom fent van egy leszbiku...

A lányom fent van egy leszbikus társkeresőn. Biszexuálisnak van beállítva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beírta a gmailt nekem, aztán mikor vissza akartam menni a kezdőoldalra, beugrott ez. Ott volt egy képe, amit még sosem láttam, meg a profil. Nem tettem szóvá, mert elment itthonról, de ledöbbentem. Mit tegyek most? Ez csak valami hóbort? Nem tudom, mit gondoljak.
2011. febr. 7. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves a lányod?

Talán csak poén az egész, még ne kezdj el aggódni.

2011. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
19 éves. Ott volt, hogy hány ismerőse van, valaki épp csetelni akart vele, mert felugrott valami ablak. Azóta már kilépett magától, mert lejárhatott az időkorlát.
2011. febr. 7. 20:23
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom.Akkor talán tényleg biszexuális, de sok oka lehet még ennek ezen kívül. Nem tudom megítélni, hogy hallgatni a legjobb, vagy beszélni vele, én biztosan szóvá tenném.
2011. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Talán időben el kellett volna beszélgetni vele a szerelemről, az mély érzelmekről, és arról, mi a lényege egy párkapcsolatnak.
2011. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Most mi ezzel a gond? Biszex. Ez van, elég sokan azok még rajta kívül. Ha leszbikus társkeresőn van akkor lányt keres. De ez az ő dolga.
2011. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Mit kéne tenned? Miért kéne bármit is tenned?

Ez miért baj?

2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tenni semmit nem tudsz, ahogy ő sem tud tenni semmit ellene.

Esetleg megemlítheted, hogy láttad, de készülj rá, hogy elég kínos lesz a beszélgetés, talán (inkább biztos) nem akarta, hogy te is tudj róla.

Próbálj meg maximális toleranciával és megértéssel fordulni felé, hogy megnyíljon.

2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
A lányod szexuális beállítódásához és/vagy szexuális szokásaihoz semmi esetre sincsen közöd, ahogy neki sem a tiedhez...
2011. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A 19 éves lányomat megtaláltam egy ilyen oldalon, miközben soha nem beszélt erről, az a baj.
2011. febr. 7. 20:32
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet csak kiváncsi...
2011. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!