Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok leszbikus? és...

Ugye nem vagyok leszbikus? és miért éreztem ezt a srácnál?

Figyelt kérdés

18éves csaj vagyok, van a suliban egy csaj akivel nagyon jóban vagyok, és hát ő biszex. És nem vonzódom hozzá, csak nagyon szimpi és jólérzem magam vele, meg hát ha srác lenne mondanám, hogy jóképű. Na és a lényeg hogy tiszta fiús. De semmi ilyen nincs bennem, h megcsókolnám vagy szerelmes lennék belé. Ugye ettől nemvagyok leszbikus?

És van az osztályomban egy srác vele keringőztem, sajna van bnője és tuti nem jövök be neki:( de tegnap is piszkált, borzolta a hajam meg tegnapelőtt csikizett meg minden, egész nap nyaggatott, tökjó volt:)

Na és ma mögötte álltam és azon vettem észre magam hogy szinte magamon kivül közeledtem hozzá, már csak azon kaptam magam hogy totál a háta mögött állok:O tök fura volt és legszivesebben beleharaptam volna a nyakába vagy hátulról átöleltem vna:)

Alig ismertem magamra, persze nem tettem meg, de még sosem játszottam úgy el a gondolattal hogy kb 20centire állt előttem valaki:D elég fura volt.

Legszivesebben magamhoz rántottam volna. Igy inkább a helyemre mentem mert ez ofőn volt a tanári asztalnál, mert megbeszélés volt.

Ugye már csak emiatt sem lehetel leszbikus? De miért éreztem ezt?:D


2011. febr. 18. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy vagy :)


Gondolom a kutyákat is szereted, de ettől zoofil se leszel...

2011. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval direkt úgy mozogtam hogy karjához érjek "véletlenül" ott az asztalnál:) és nemtudom... alig birtam megállni hogy ne érjek hozzá. De nemvoltam begerjedve szexuálisan, vagyis nem a szex járt a fejemben csak hát értitek jólett vna megpuszilni a nyakát vagy ilyenek:D DE MIEZ???:D
2011. febr. 18. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon úgy tűnik, hogy hetero vagy:)!
2011. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:))

Szóval attól félek hogy túl szimpi nekem a csaj:S Nem akarok leszbi lenne, de a pasik húznak fel:D mint a leirtakból is látszik...


DE miért éreztem igy a srácnál? nemértem:S

2011. febr. 18. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Vajon miért...mert nyilván tetszik, vagy már szerelmes is vagy. Ne csináld ezt:S Úgy írsz mintha 12 lennél.
2011. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért, miért! Tetszik, bejön, vonzódsz hozzá, jön a tavasz, dolgoznak a hormonok. 18 évesen naná, hogy ez az egészséges. Írod, hogy tegnap egész nap "játszott" veled. Lehet, hogy szakított a barátnőjével? Ha nem lennél neki szimpi, nem csinált volna semmit veled. Napok kérdése, és kiderül úgyis.

Az meg, hogy van egy biszex barátnőd, semmit nem jelent, attól te még heteró vagy:)

2011. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha bevállalod a biszex barátnődet és úgy állsz a srác elé akkor tutira megkapod és édes hármasban boldogan mulathatjátok az időt.
2011. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!