Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szülők...

Miért van az, hogy a szülők nagy része, nem fogja fel, hogy a gyerekeinek is lehetnek problémái és bármennyire is próbálkoznak, valamit biztosan elrontanak a gyereknevelés során?

Figyelt kérdés
Igazából az a problémám, hogy anyukám nem érti meg hogy vannak dolgok amiket nem tudok feldolgozni egyedül, ezért külső segítségre van szükségem. Nem érti miért nem tudom neki elmondani, miért kell beleavatni egy idegent. Hogy győzzem meg, hogy nem fognak bolondnak hinni,csak azért mert pszichológushoz járok?
2011. febr. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
felfogja ő, csak bántja, hogy ő nem tud segíteni és ezt nem tudja kezelni. szeretne ő a lgokosabb, legjobb lenni neked (érthető),de sajnos nem tud mindenben az lenni.
2011. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tudnia róla hogy elmentél...
2011. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
de kell!
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szomoru, de a legtobb szulo ugy banik a sajat gyermekevel, mint egy babuval, s nem erti meg azt, hogy igy arthat Neki a legtobbet.

Nagyon jo konyveket is lehet ma mar kapni, amik segitsegedre lehetnenek, s ezt meg a netten is megtudod rendelni es meg a Mamadnak is jot tenne, hiszen lehet, hogy olvasna es tanulna, fejlodne.

Dr. Joseph Murphy: Tudatos eletmod, Benned a boldogsag, Benned a gyogyito ero c. konyvei, de tobb is van. Ezek a konyvek nagyon sok mindenben segitenek.

2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez így van, ha szülő leszel te is megérted majd, hogy édesanyádnak ez mekkora lelki fájdalom úgymond, hogy a gyerekekén, akit mindennél jobban szeret, ő nem tud segíteni. Mindennél jobban szeretne rajtad segíteni, de nem tud, vagy nem fogadod el a segítségét.

Nekem pl anya a legjobb pszichológus, 22éves fejjel is hozzá fordulok, ha bármi gondom van.

2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyám nemes egyszerűséggel annyit mondott, hogy nem pszichológus kell nekem, hanem egy jó nagy verés, és akkor nem fogok ilyen hülyeségeket gondolni, hogy pszichológus. De nagyon sajnálom szegényt, amiért "fájt neki, hogy nem tud segíteni".
2011. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!