Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereknevelés apa nélkül. Jó...

Gyereknevelés apa nélkül. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, az apuka elhagyott, mondván nem érzi, hogy szeret, ha nélkülem van, nem hiányzok neki. Már más nőkkel ismerkedik. Megtettem érte mindent, amikor még csak azt mondta, hogy nem érzi jól magát. Ez nem volt elég, már külön mentünk. Mondta, ha pár héten belül érzi, hogy hiányzom, akkor folytassuk. Ez szerintetek jó ötlet? Igazából szerintem tényleg nem szeret, ez a pár hét meg inkább azért van, azért mondta, hogy barátkozzak meg a gondolattal, hogy nem lesz velem. A legjobb, ha hagyom, vagy még küzdjek érte? Valahogy ezt a kapcsolatot helyre lehet tenni, vagy mi ilyenkor a leghelyesebb?
2011. szept. 21. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd

ne h már úgy rángasson ahogy akar ha éppen nincs csaja majd megint összejön veled ??? ha meg lesz akkor megint elmegy ???


a babának is jobb ha nem egy ennyire megbízhatatlan apja van fogsz találni magadnak egy olyan pasit majd aki megbecsül

akár gyerekkel együtt is van esélyed :-)))

2011. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.. szerintem ennek már nem nagyon van értelme.. de te ismered a párodat ha érzed hogy még van esély rá hogy visszakapd harcolj érte, de ha megfogadod a tanácsom akkor hagyd ott mert ez a pali már nem szerelmes mégcsak nemis együttérző hanem bunkó főleg hogy ott a gyerek normális ember megebszélné veled hogy.. kicsim már nem szeretlek próbáljunk együtt élni a gyerek miatt vagy próbáljjuk rendbe hozni a dolgokat .. nem menekülni kell más csajokhoz én már szóba se állnék vele ha tudnám hogy még szinte alig váltunk szét még megsincs beszélve de már más nőkhöz megy!
2011. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én dobnám. Ha azt mondta, hogy nem szeret, akkor minek erőltetni?


Szünetet kérni a másiktól megalázó, aljas dolog, kvázi azt mondja, hogy várjál míg ő méltóztatik eldönteni, hogy mit is akar, hogy jön-e jobb, vagy visszamegy hozzád.


Menjen az ilyen a francba. Majd fizeti szépen a gyerektartást. Legyen büszkeséged!

2011. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én hagynám.Ha már másokkal ismerkedik,akkor nem azon gondolkodik,hogy a ti kapcsolatotok megmenthet e.Gondolja,hogy kicsit szórakozik,aztán te visszafogadod?Ne alázd meg magad.Koncentrálj a babára és kész.Találsz jobbat.Azért ne küzdj egy olyan pasiért aki nem ér semmit,hogy ne legyél egyedül a babával.Egy gyereknek sem jó,ha úgy nő fel,hogy veszekedni látja a szüleit.Egy gyerek megérzi,ha nincs minden rendben.Szóval én hagynám a helyedben.Nehéz lesz az elején,de ha igazán akarod,akkor meg fogod tudni oldani a dolgokat.Kérj segítséget a szüleidtől,rokonaidtól,barátaidtól.Szerintem egyikőtöknek sem lenne jó egy ilyen kapcsolat.
2011. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet és nem is kell számítani egy ilyen emberre ! Gondold csak át ott lesz a pici veled nem biztos ,hogy kell majd idegeskedned azon ,hogy vajon hazamegy -e !Így tiszta majd találsz egy rendes apukát akit a gyermeked szeretni fog ! Nézz előre nem vissza ! Szerintem !
2011. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ez a történet pont olyan mint anno 12éve mikor én voltam terhes a nagyfiammal. Ha már nem szeret nincs miről beszélni, hagyd menjen az ilyen a francba. Én elengedtem, nem harcoltam érte, mert nem érdemelte már meg. Utána persze, ki akart békülni, könyörgött, hogy kezdjük újra, de már nekem nem kellett. Más csajokkal volt ő is, bulizott, meg ilyenek. Én a fiamra koncetráltam, próbáltam elfelejteni mind azt a rosszat amit tett velem. Édesanyámhoz költöztem, nagyon sokat segített nekem, mind a gyermeknevelésben, és mind lelkileg. Pár évre rá, megismerkedtem a jelenlegi párommal, akivel van már egy közös kisfiúnk, a nagyfiamat ugyanúgy szereti mint a sajátját, és most várjuk a 3-dik babát. Felejtsd el, hidd el te is fogsz magadnak találni egy normális férfit, aki apjaként fogja szeretni a pocaklakódat, nem fog megalázni, és csak ti lesztek fontosak a számára.
2011. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Ha mindenki szerint hagyjam, akkor valószinüleg hagyom is. Csak ez nagyon nehéz, mint még mondtátok, az elején járok. Valakit szeretni, babát várni tőle, minden jó lenne, ha ő is szeretne. De ő nem. Az embereknek meglesz a véleménye, bár ez érdekel a legkevésbé. Mindig is ugy képzeltem, hogy lesz egy családom gyerekekkel. Egy apától. Később szeretnék még babát. Hogy mindegyiknek ugyan az az apja legyen. De így már ez elképzelhetetlen. Hagyom, köszönöm, sokat jelentettek az eddigi válaszok. És hogy tudom, nem csak velem történik ez.

2011. szept. 21. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az emberrel nem lehetne együtt élni ! Ezt Gondold végig !
2011. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Atroposz ***** válasza:
Ne fogad vissza, de adj esélyt hogy a gyerekedhez közeledjen mert bár téged nem szeret, de lehet hogy jó apa lesz.
2011. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember sosem lesz jó APA ! Ha jó apa lenne akkor nem hagyta volna el a családját !
2011. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!