Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek megrendült a gyerek érkezése után a hit és a bizalom férjeitek/párotok felé?

Figyelt kérdés

Azt hiszi hogy annyi mindent tesz a kapcsolatért! Alapvető dologat nem tudok tőle elvárni, és mikor megemlitem neki hatalmas vita kerekedik, és még ő vágja a fejemhez hogy én nem csinálok egész nap semmit! Elmegyek egyszer a bnőmhöz, heti szinten. Ő meg egész nap megy, (olyan munkája van amivel emberekkel lehet, beszélgethet, teljesen kötetlen, és még utána is megy, mert adminisztrálni kell) és tőlem elvárja hogy én meg sehova! olyan dolgokat vág a fejemhez annyira fáj...! A sex sem jó, és egyre jobban ugy gondolom hogy a barátom is veszitem el. Megrendült a hitem. Eddig ugy gondoltam ha elmennék és visszahivna akkor vissza is jönnék, de most már nem tudom hogy visszajönnék e!

Most is kint alszik a konyhába, mert felmertem ébreszteni hogy meg kell ágyazni! Füredni nem tudok elmenni mert a gyerek sir ő meg alszik és nem kell fel hozzá. Ma azért borult ki a bili mert megkértem mig fent volt hogy figylejen rá egy kicsit had mehessek, majd ő is fog tudni utána. És rámförmedt hogy leszar mindent nem figyel rá, egész nap semmit nem csinálok...stb! Olyan műbalhét csapott...! Annyira elegem van, nem tudom mit csináljak??? Gyerekkel tünjek el? Ez megoldás? Állandóan elmenekülni? hiába beszélek vele, mintha a falnak magyaráznék! :(


2011. febr. 7. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A gyerek születése előtt is ilyen volt? Mert ha igen, akkor sok jót ne várj, nem hiszem, hogy alapjaiban megváltozik. Ha viszont "csak" a szülés óta ilyen, akkor betudható annak, hogy még nem fogta fel, mire vállalkozott (szülőnek lenni nem csak habos-babos móka ám), és valószínűleg még a Te hormonjaid is az egekben vannak, és érzékenyebb vagy az átlagnál most még.


Válni ezért nem kell... De szombaton a helyedben tutira elmennék (egyedül) bevásárolni, és férjuram meg hadd babázzon otthon. :) Majd megtudja, milyen a több órás készenlét...

2011. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem a babázással van a gond, az a baj hogy emelett van házimunka amit ha én elmegyek nem fog megcsinálni mert a "Gyerekre vigyázni kell..."

Ennyire nem volt ilyen. Akkor is voltak problémák, de ennyire nem hisztizett soha.

2011. febr. 7. 23:27
 3/18 anonim ***** válasza:
ha ez a történet így ahogy van igaz, akkor menj el. nem állandóan, csak egyszer, de akkor végleg. ha nekem mondana ilyet a férjem még csak nem is válaszolnék, csomagolnék és úgy otthagynám, mint a huzat.
2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A mi helyzetunk:

Apa reggel 7re megy dolgozni. En itthon maradok a gyerekkel. Mindent megcsinalok, hogy mire haza er, csak vele foglalkozhassak, ertem ez alatt, hogy harmasban lehessunk. 4kor hazaer, ledobja a cipojet, kabatjat, taskajat es beul a szamitogep ele, jatszik es a jatszotarsaival beszelget neten. Ha megemlitem neki, hogy jol esne, ha velunk lenne, akkor kozli, hogy itt van a szobaban, ez nem eleg, vagy azt akarom, hogy o is a tevet bamulja. Itt mar feladom a vitat, sot mar eljutottam arra a szintre, hogy el se kezdem. A hetvegek annyiban masak, hogy olyankor egesz nap a gep elott ul.

En meg nevelem a gyereket, gondozom a kutyat, vezetem a haztartast, tornazok, hogy neki jobban tetszek, 1 perc alatt zuhanyzok.

De hat miert is sir a szam, mikor egesz nap itthon vagyok, azt csinalok amit akarok, senki nem mondja meg, hogy mit csinaljak, stb.

Varom a csodat, mert tudom, hogy valojaban nem ilyen, de neha ugy beolvasnek neki!

2011. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi idős a picitek, de amig kicsi, olyan állapot, hogy minden jó legyen, olyan nincs. Csak a mesében, vagy akinek van bejárónője, vagy két nagyija, akik segítenek felváltva. :)


Nálunk kb. fél évig nem volt olyan, hogy egyszerre legyen főtt kaja, tiszta lakás, és jókedvű, vigyorgó gyerek és szülők... valami mindig elmaradt a másik rovására.


Nem szabad mindent egyszerre akarni!!!! Most valamit el kell hagyni ezekből. Később jobb lesz a helyzet. Az enyém már 2 éves, simán meg tudok mellette bármit csinálni, és még ővele is foglalkozom egy csomót (még házimunka közben is, mert együtt csináljuk). Tarts ki!!! Nem szabad elsőre rögtön a válással indítani. Csak a gyerek inná meg a levét főleg.

2011. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem lóg a gyerek a nyakadon egész nap,hagyod egyedül játszani,akkor a házimunkát eltudod napközben is végezni. Délután pedig van időd saját magadra is és a gyerekkel játszani is.

Ha a férjed egész nap dolgozik,akkor érthető,hogy este már fáradt!

Ne csak benne keresd a hibát,hanem magadban is. Gondold végig,hogy jól osztod-e be a napodat,nem kényezteted-e el a gyereket?

Nem kell azonnal elválni,hanem a bajokat megoldani.

2011. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyosak ezek a kommentek, itt mosolygok magamban. Sajnos nalunk is ez van, csak en egyedul vagyok a gyerekkel, az uj parommal meg nem koltoztunk ossze. De nalunk sincs egyszerre olyan hogy tiszta lakas, vigyorgo en meg vigyorgo gyerek stb stb. Hulla vagyok egesz nap, a gyerek energiavampir modjara leszivja az energiamat, de meg estere 1. nezzek ki jol, 2. legyen kedvem szexhez, 3. legyen tiszta a lakas es ragyogjon mint a Salamon toke, 4. legyen a gyerek lefurdetve, megetetve, elaltatva , 5. de legyen valami rendes vacsora is ,fott kaja!!!
2011. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, a gyerek még nincs csak 4 hónapos. De attól függetlenül tudok melette mindent csinálni. Nagyon jó gyerek, csak sokszor olyan bűntudatom van mikor nem tudok vele bent lenni és szórakoztatni őt (ami nem hiányol hisz nem nyűgösködik). Szóval nem tudom hogy mi legyen, mit csináljak? Holnap beszélek vele, ha tiszta az agya (nem ideges) másképp látja a dologat. Próbálok még egy esélyt adni...
2011. febr. 7. 23:44
 9/18 A kérdező kommentje:

23.36 nem akarok egyből válni, és én abszolút nézem hogy én mit és hogy csinálom! igen van idő és meg is csinálom, csak ok nélkül a fejemhez van vágva hogy semmit nem csinálok! Ma apámért kellett bennem Pestre kórházba mert nem birt hazajönni a végbél tükrözés után (50 km Pest innen).

A hütő ki lett takaritva, meg lett főzve és el lett mosogatva. Teregetőről nem tudtam lepakolni, és nem birtam kivasalni...Ez volt az a "semmit nem csinálsz egész nap..." De ugy gondolom meg volt rá az indokom...

2011. febr. 7. 23:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Már előtte is meg kellett volna, hogy rendüljön, csak ez a gyermek érkezése után lett egyértelmű, sajnos. Érdekes, pont tegnap beszélgettem barátnőmmel, hasonló felindulásomban, hogy merre is tart a világ. Oda fogunk jutni, hogy egy szülővel rendelkező gyermekek lesznek, mert manapság a nők már nem kussolnak, nem élnek le egy nyamvadt, megalkuvó életet szó nélkül, csendben, mint 50-100-200-500 éve, megállnak a saját lábukon, nem függnek többnyire sem anyagilag, sem érzelmileg egy férfinak nevezett élőlénytől, akik persze ezt nehezen viselik, aztán jön a válás. Amit Én személy szerint helyesnek tartok, mert senkinek nem kell, egy nőnek sem leélni az életét holmi önfeladó, beletörődő, megalkuvó módon a családi béke kedvéért. Kedves pasik, kössétek fel a gatyáitokat, mert mind egyedül maradtok, ha nem változtok meg gyökeresen, megkoszosodtok, és éhen haltok, valamint fizethettek a szexért minden alkalommal!
2011. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!