Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/157 A kérdező kommentje:
Mostanában úgy érzem, hogy legszívesebben meghalnék, mert nem látok kiutat, nem érzem magam nőnek, értékesnek.
2011. ápr. 9. 11:36
 2/157 anonim ***** válasza:
100%
Jó példája annak, hogy 8 hónap után eljegyezni egymást nagyon korai. Szerencsére még időben kiismerted, így nem teszed tönkre az életed mellette. Fogd fel így a dolgot, tudom, hogy nehéz. Pakold össze a cuccát, aztán menjen a másikhoz.
2011. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/157 anonim ***** válasza:
100%

És vajon fekvőtámaszozott is az exen?

Amúgy ne te ne érezd magad nőnek, hanem a kedves (lö)vőlegényed egy faaszfej, akit úgy ki kéne vágni mint a macskát szarni.

2011. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/157 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj,de nagyon nyilvánvaló a helyzet.Amiket leírtál sajnos arra utal,hogy újra képbe jött az ex,és biztos hogy megint van köztük kapcsolat,szexuális is,szinte biztos a leírásodból.Amiket most csinál a barátod,az a helyzet,hogy nem tud egyenlőre dönteni,mit tegyen,Téged válasszon,vagy az exét.Sajnálom nagyon hogy ezt kellett írnom..
2011. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/157 A kérdező kommentje:
De igazából egyikünk sem tizenéves már, ő 32 éves, túl egy házasságon, én 22 éves, és teljesen komolyan gondoltam vele.
2011. ápr. 9. 11:45
 6/157 anonim válasza:
100%
szerintem szakítanod kéne végleg
2011. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/157 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, hogy nem vagytok tizenévesek? Pont ez mutatja, hogy még nem vagy túl érett, ez a kapkodás az eljegyzéssel, meg hogy ennyire egyértelmű helyzetben sem tudod hogy mit tegyél..
2011. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/157 A kérdező kommentje:

Ezen a héten alig találkoztunk, és velem aludni sem akar, mondván, hogy nem bírná magát türtőztetni, mert hogy be van rám indulva, csak hogy a betegsége miatt nem lehet... és neki megfájdul a hasa is, ha valaki jól felizgatja, és úgy hagyja... És egyikünknek sem jó ez. Tegnap nagy nehezen rá tudtam venni, hogy maradjon velem éjjel.

De én nem úgy érzem, hogy egyáltalán érdekli az, hogy mellette fekszem. Hátat fordít nekem, ha hozzábújok szinte hozzám sem ér... Állítólag csak azért, hogy ne húzzuk egymást feleslegesen. Ha már úgysem lehet...

2011. ápr. 9. 11:49
 9/157 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert az ex mindig ott lesz. Néha összejárnak majd nosztalgiázni, te pedig finoman szólva sem leszel megbecsülve egy ilyen kapcsolatban. Arról nem is beszélve, hogy ha így hazudozik neked, akkor nem lehet vele hosszú távra tervezni. Minek rabolnátok egymás idejét...
2011. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/157 anonim ***** válasza:
100%
szerinted azt a betegséget a neten szedte össze? ne légy már ilyen naiv, hagyd ott a fenébe, kapsz ennél sokkal jobbat
2011. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!