Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai 3 hónapos kapcsolatban...

Korai 3 hónapos kapcsolatban már házat, gyereket tervezni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Szeretjük egymást és tudjuk mind a ketten hogy mit akarunk, házat, családot, gyereket. Én 22 vagyok ő 28. Előző kapcsolatainkban az volt a baj hogy a párjainkkal nem lehetett tervezni,megcsaltak minket, kihasználtak.

Nagyon egymásra találtunk és most itt a lehetőség hogy házat vegyünk. Nem most rögtön, hanem 2-3 hónapon belül. Szeretnénk, de bennem megfordult hogy vajon nem rontjuk e el ezzel, mármint azzal hogy korán lenne? Mi a véleményetek? Azt tudjuk hogy nem akarunk évekig járogatni, aztán majd esküvő, majd ház, majd gyerek... Mind a ketten ezekre a dolgokra vágyunk.

Sokat segítenétek ha leírnátok a véleményeiteket!!!

Köszönöm!

22L


2011. febr. 8. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
nem korai!
2011. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem (és hangsúlyozom, ez magánvélemény) korai. Elég, ha visszaolvasol pár kérdést a válás témakörben.
2011. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 tetris ***** válasza:
90%
Magánvélemény!!! Igen, korai. 3 hónap együttjárás még nem elég, hogy igazán megismerjétek a másikat. De azért az nagyon szép dolog, hogy egymást ideális társnak tartjátok, remélhetőleg ez így is marad.
2011. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

A házasság halála a hosszú jegyesség.Vágjatok bele!!!

Mindent felesbe,hajrá!!

2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem korai :) Ha megvan az összhang, semmi gond nem lesz. Felesleges évekig várni. Mi 3 hónap után gyereket terveztünk, 5. hónapban megfogant a kislányunk. Összeházasodtunk, 5 hónapos a kislányunk, holnap leszünk 1,5 éve együtt de nagyon boldogok vagyunk és imádjuk egymást.

Szóval hajrá, nyugodtan lehet tervezni!:)

2011. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
elég korai, bár ha összeköltöztök azalatt hamar kiderülnek a dolgok, szóval akkor még csak költözzetek össze és ha minden happy akkor utána gondolkodjatok tovább
2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sem korai. Egyénfüggő. Szüleim összeházasodtak néhány havi ismerettség után és 20 évig házasok voltak. Igaz, hogy elváltak, na de a 20 év az 20 év...
2011. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Mi a párommal annak idején kb. 1 hónap után költöztünk össze. Olyan 1 hónap együttélés után már szó volt a házasságról, gyerekvállalásról. Másfél év után házasodtunk végül össze, jövő héten lesz 3 éve, hogy együtt vagyunk. És jövő hétre várjuk a kislányunk érkezését is. :)

Szóval én azt mondom, hogy nem korai. Ha úgy érzitek mindketten, hogy megtaláltátok, amit kerestetek, akkor felesleges várni. :)

2011. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is nagyon korai. Kívánok Nektek minden jót, és hogy sokáig - örökre - együtt maradjatok, de ezt 3 hónap után nem lehet még megítélni. Ha pedig mégis szétmentek, rengeteg jogi bonyodalom lehet a közös tulajdonból.

Lesz még lehetőség 2-3 év múlva is közös lakást venni. :)


Egyébként nagyon jó olvasni, hogy két fiatal hosszú távra tervez, csak így tovább!

2011. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét, a bátorítást főleg. Én is úgy gondolom, hogy a hosszú járogatás tenné unalmassá a kapcsolatot. Mert ha a közeljövőben lenne esküvő, házvétel, folyamatosan lennének célok, jó élmények lennének, szerintem ezek igazán feldobnának minket és nem az ellenkezője lenne mint egy sima járásnál évekig hogy idő után megunja az egyik a másikat.
2011. febr. 8. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!