Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kellet volna köszönjek?...

Rá kellet volna köszönjek? Miért nem köszönt, nem akart megismerni az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Hétfőn be kellett menjünk a barátnőmmel abba a gimnáziumba ahová szeretnénk menni... lent álltunk az aulában, mikor megláttam, hogy jön le a lépcsőn az unokatestvérem (második unokatesóm, nem nagyon beszélünk, de tudjuk hogy ki a másik meg minden... kb. 3 hónapja találkoztunk és akkor elvoltunk meg minden.. de nem lettünk.. nagy barátnők..)közben beszéltem a barátnőmmel, erre mikor odanézeka lányra, ő elfordul.. és csak beszél a barátnőjével... és rám se nézett, hogy köszönjek neki...


nem tudom, hogy most nem ismert meg?? vagy csak simán nem érdekeltem?? amióta találkoztunk váloztam eléggé (külsőre) több régi ismerőssel találkoztam, és érdekes... megismertek...


mit kellett volna csináljak?? odaköszönni neki?? nem volt messze tőlem, néztem is rá, de ő rám se pillantott... meg semmi.... nem köszöntem neki oda, mert nem is tudtam abban a kínos helyzetben, hogy most mit csináljak... gondoltam, vagy nem akar megismerni, vagy nem ismert meg.. az meg elég gáz lett volna, ha ott köszönök nekii, ő meg néz h ki vagyok... és akkor magyarázkodhattam volna hogy jaaaa.. tudooood az unokatesód...?!?! ... :S


kicsit rosszul érzem magam, hogy nem köszöntem neki... meg hogy ő se akar megismerni..:S


(amugy a lány most 9.-es és bizonyos körben.. menőnek számít, én teljesen más barátitársaságban mozgok, a tesója is "menő" de ő idősebb, 17.. és ő mindig köszön, beszélünk pár szót, és ő fiú.. szóval nem hiszem, hogy olyan gáz lennék, hogy köszönni se lehessen.. a barátnőjét, akivel volt én nagyképűnek, bunkónak tartom.. az a típus aki nagyon menőnek érzi magát.. nem hiszem hogy az unokatesóm miatta nem köszönt..)


2011. febr. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hirtelen nem tudott hova rakni a fejében. ilyen velem is előfordult már.
2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ő is ugyanezen gondolkodik, és ugyanúgy azt hiszi, hogy Te nem akartad észrevenni, hiszen írod, hogy még beszéltél a barátnőddel csak utána fordultál arrafelé ahol ő volt.

Legközeéebbi találkozásnál mondhatod neki, hogy: jajj, láttalak a múltkor a suliban csak nem tudtam odamenni.... blablabla.... aztán majd kiderül a reakciójából, hogy hogyan viszonyul hozzád....

szerintem ilyeneken kár rágódni, főleg ha nem is vagytok annyira közeli kapcsolatban.

Pusza

2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad rosszul. Az ő esete a könyebb, mert ő ha rád is pillantott, lehet hogy nem ismert hirtelen meg, mert nem várt, hogy ott leszel, nem oda jársz. Míg benned már benned volt hogy esetleg összefuthattok, mert te tudtad, hogy oda jár.

Ha amúgy sem vagytok túl közel egymáshoz akkor vesztenivalód sincs, szóval nyugi nincs gond !

2011. febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi a válaszokat.... :)


igen, veszítenem nincs mit, de jövőre minden valószínűséggel egy suliba fogunk járni... remélem akkorra meg fog ismerni...

2011. febr. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!