Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy elköltöztünk egy messzebbi városba a régi lakhelyemtől és itt anyám bepasizott és most összeköltöztünk vele (van még 2 húgom) és amióta van barátja azóta egyáltalán nem foglalkozik velünk nem érdekli mi van velem vagy a testvéreimmel kaptam.

Van egy nagyon jó barátnőm és nem tudom mi a franc baja van vele is mert hogy nem engedi hogy nálunk legyek vele meg semmit se. neki csöppet se fontos a mi boldogságunk, csak az a lényeg neki hogy a pasija meg ő jól legyenek azt kész meg ha nincs itthon a pasija dolgozik akkor számítógépezik és nem velünk beszélget vagy valami ha meg hazajön akkor meg rögtön bebújik vele az ágyba és bezárják a szoba ajtót és ennyi kb. ennyiből áll egy nap lécci segítsetek mit csináljak.


2011. febr. 8. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt látom, elég szexorientált a kapcsolatuk. ez kb fél évig tart, aztán a pasi is megjelenik majd az igényeivel, illetve előjönnek a rejtett hibák és jön a robbanás. anyád könyörögni fog majd, hogy bocsássatok meg neki, amiért elhanyagolt. mert jöhet akárhány pasi, de a gyerekei állandók.
2011. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem irni hogy megbeszélni vele semmit sem lehet mert akkor vagy elkezd kiabálni hogy jajj mindenetek megvan megkaptok mindent meg stb... nah jah minden megvan csak a szeretet az nincs. :'( amugy 16/F
2011. febr. 8. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Apuddal mi a helyzet? Nem tudnátok hozzá költözni?

.... bocs ha hülyeséget kérdezek vagy sebeket szakítok fel, de akár ez is egy megoldás lehetne.... vagy legalább anyut beijeszteni egy ilyen sztorival...

2011. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

semmi baj amúgy a vér szerinti apum az akkor elköltözött mikor születtem aki meg velünk volt 14 évig nevelő apum ő meg iszákos és miatta költöztünk el.

de már mondtam neki hogy inkább felkeresem apumat hozzá költözök de nem válaszolt rá semmit meg mindig mondogatja hogy költözzek a barátnőmhöz tesóimnak meg hogy költözzenek az apjukhoz (nekik a vér szerinti apjuk a nevelő apum aki volt velünk)

2011. febr. 8. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak. nekem is van egy kisfiam, de el nem tudnám képzelni, hogy így bánjak vele valaha is. mondjuk engem nem hagyott el a férjem. de nem lehetett könnyű anyádnak sem. most boldog talán, vagy azt hiszi. de ha volt már 2 sikertelen kapcsolata, ő is hibás lehet.. nekem is elváltak a szüleim pont kamasz koromban és nagyon megviselt. apám megcsalta anyámat és lelépett, anyám meg nyalogatta a sebeit, nem foglalkozott velem, nem is főzött, semmi. sokszor voltam apámnál, de kétlaki élet sem jó. aztán elköltöztem otthonról apám lakásába, ő meg a barátnőjéhez, úgyhogy 20 évesen önállósultam, fel kellett nőnöm, de talán így is volt a jó. fel a fejjel és próbáld megárteni anyádat, neki sem lehet könnyű. sokszor a szülők összetévesztik a szeretetet a "mindened megvan " dologgal, és ahelyett hogy jó szót adnának, ezt vágják oda. ez a könnyebb megoldás, ez önzőség, dehát mindenkinek lehetnek önző időszakai, nem? légy kicsit türelmesebb, hidd el, majd kiforrja ez magát.
2011. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Soha nem mondanám a gyerekeimnek, hogy költözzenek el, hanem inkább magamban keresném a hibát.

Bár nekem a pofámról lesülne a bőr, ha anya létemre "pasiznék".

2011. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az anyaság nem mártírság, és igenis egy nőnek szüksége van társra is gyerekre is ahhoz hogy teljes életet élhessen.
2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szomorú történet. Nem is hiszek benne, hogy jobb lesz alaha. Azt teheted, hogy szeresd a kicsiket, legalább nekik legyen valakijük. És ha te szereted őket, akkor legalább neked jut valami kis szeretés. A barátnődet odaviheted, úgyse látja, ha titeket sem lát. Még szerintem óvakodj az összeköltözéstől, nehogy te is elrontswd az életedet. Meg aztán a húgaidnak szüksége van rád.
2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, szüksége van. Attól szülők, akivel fiatal koromban pasiztam.
2011. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért a pofáról nem kell lesülnie bőrnek mert pasizik mutter,inkább csak azért mert a pasi miatt a gyerekeit hanyagolja.Annak a nőnek lehetnek még szexuális igényei,de ez ne menjen a gyerek lelkivilágának rovására.

Szerintem meg kéne keresni az apukát,hátha ott jobb sorsod lenne.

2011. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!