Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a kapcsolat vége? Csak...

Ez már a kapcsolat vége? Csak az én pasim ilyen?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve együtt vagyunk, ma kicsit felháborodva mondtam neki (nem személyesen) hogy ő is kereshetne engem, mert mindig én hívom őt. Kicsit még morogtam neki 1,2 dolog miatt és erre azt volt a válasza hogy az a megoldás ha csökenti a találkozásaink számát...

Mostanában kb 2 naponta tudtunk találkozni, amúgy heti 2szer szoktunk kb. Szerinte sok volt nekem, ezért hiányzik is mert hozzászoktam, így visszaállunk a kevés talira.

Normális ez? Nagyon kiakadtam... :'(

22l


2011. febr. 8. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A szerelmes ember a lehető legtöbbször szeretne a párjával találkozni, és lehetőségeihez képest minden alkalmat kihasznál, hogy ezt tehesse. Sőt, alig várja.
2011. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

nem biztos még, hogy vége, annyira az elején vagytok.

én egy 4-5 hetes viszonyt nem is neveznék még kapcsolatnak, csak randizásnak.

2011. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Előzőnek: Több, mint 4 éve együtt vannak.
2011. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

jaj, bocsánat!

hát, akkor talán kicsit több szabadságra van szüksége.

úgyis elválik előbb-utóbb a következő pár hónapban, hogy mi lesz. érdemes lenne kipuhatolni tervez-e komolyabban veled.

2011. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerinte sok volt nekem, ezért hiányzik is mert hozzászoktam, így visszaállunk a kevés talira.


KIfogás,te meg benyalod,ő neki volt sok...Ha nem akar veled lenni lekéne zárni,és nem tartani téged addig,amig nem talál jobbat...Sajnos sok pasi ingyen k-nak tekinti az aktuális barátnőjét és a jó kis szamár hátán keres magának lovat...

2011. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

4 év után akkor elfogadtható hogy nem akar összeköltözni ha még tanul valamelyikőtök

De hogy találkozni se akar akár minden nap? Én nem igazán venném jó néven ha amugy az ideje engedi...

2011. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ő sokallt be és egyszerűbb rád kenni a dolgot... 22 évesen egy 4 éves kapcsolatban elég furi a heti 2 tali...
2011. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%

Szia!


Én is 4 éves kapcsolatban vagyok. Most költöztünk össze nem rég! Az én párom ha picit messzeb vagyok tőle (pl ágyban) húz is magához. Ha rtkábban akar veled találkozni akkor az azt jelenti, hogy kell neki valaki de téged már un. (bocsánat a nyers fogalmazásért) Lehet neked is jobb lenne ha minél hamarabb vége lenne! 23l

2011. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2011. febr. 9. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
egyetértek az elöttem levö válaszadókkal.
2011. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!