Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kapcsolat vége?

Szerintetek ez a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt, az első 2hónap tökéletes volt, kölcsönös tisztelet, őszinteség, minden fontos dolog meg volt.

Az elmúlt egy hónapban nem tudtunk találkozni(nem egymással volt bajunk), beszélni is ritkán tudtunk(igaz ebben ő a hibás).

Ma találkoztunk volna, azt mondta hív, hát nem hívott, én meg nem szeretek várakozni, felhívtam, mondta hogy még megy vissza dolgozni, még csak a fele van meg.

Erre mondtam neki, hogy akkor ma se találkozunk. Kérdezi hogy már mért ne találkoznánk? Mondom mert este végzel nem tudsz majd jönni(egy városba lakunk de messze) és fáradt leszel. Erre mondja h elege van és kinyomta.

Sose volt ekkora bunkó velem, mint mondtam már mindig tisztelt.

Gondolom azért csinálta ezt mert amúgy sem akart volna jönni, nem így van?


2010. okt. 3. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónap után ha ilyen gondok vannak akkor felejtős a dolog. nem hinném ,hogy a pasi szerelemes mert egy szerelmes férfi akár gyalog is elmenne hozzád munka után és minden alkalmat kihasználna a találkozásra.
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A párom annak idején 1o percért is végig gyalogolt az egész városon. De komolyan mondom: TÍZ percért!


Ha három hónap után ez van, vajon mi lesz később? Sajnos én is azt látom, hogy Te jobban tepersz mint Ő. Ez elég baj.

Kérdezz rá konkértan, hogy mit akar valójában Tőled, a kapcsolattól általában. Az már régen rossz ha így "elmegy" melletted:-S

2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan fejezd be vele, mielott rosszabbul erezned magad mint most.
2010. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jujube ***** válasza:

Fogalmam sincs.

De o megmondta.

Elege van.


ez is egy valasz, ne keresd az okokat, csak fogadd el.

Nem feltetlen te vagy az oka, -lehet erre kepes mostanaban, ennyire telik tole, stresszes az elete, -lehet mast talalt idokozben, aki jobban erdekli, -lehet nem jossz be neki,

-lehet akarmi.


Mar most el vagy bizonytalanodva, es ez nem vezet semmi jora.

Mondd neki, hogy ez neked nem fer bele, es veled ne legyen bunko, mert akkor viszont hallasra.

Legyen tartasod, tok mindegy ferfi vagy no vagy.

2010. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:(


hát igen most valami megváltozott..a 2hónap alatt ő is olyan volt hogy 3órát utazott azért hogy 1órát találkozzunk, meg rengeteg mindent megtett értem.

most komoly gondjai voltak, nem velem, én többször is rákérdeztem, hogy velem van e a baja, de mondta hogy nem, és ő akart ma annyira találkozni.

ÉS az oké hogy kérdezte hogy már mért ne találkoznánk? De szerintem ő eleve nem akart, ha akart volna nem leteszi hanem megmondja hogy ez nem így van.

Amúgy 3-4napja veszekszek vele, de arra okom van.

Kiváncsi vagyok hogy ma keres e.

2010. okt. 3. 14:53
 6/11 anonim válasza:

Lehet,hogy csak ki volt készülve valami miatt. Velem is sokszor volt ilyen. Sokszor nagyon bunkón viselkedtem ilyenkor a barátnőmmel.

De persze nincs kizárva a másik lehetőség sem. Próbáld megbeszélni vele mindenképp!

2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van, ha tényleg dolga van, ettől gondban van és veled is ideges.Nem megkérdezte, hogy már miért ne találkoznátok?
2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, h. mar harom napja veszekedtek?
2010. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen gondoltam erre én is, mert tényleg nagy gondja volt az elmúlt hónapban. Csak sose veszekedtünk, most meg állandóan. Ő is ideges, én is, van hogy úgy beszélek vele, hogy más veszekszik velem, akkor vele is ingerült vagyok.


Ha tényleg ez az oka akkor most elszúrtam?:S Vagy nem fog még este is haragudni?:( Jó lenne már látni, lehet már csak ezért is veszekszünk, amiért nem találkoztunk 1hónapja.


Hirtelen amúgy azt hittem, azért ilyen velem, mert amúgy sem jött volna, de hát ő akart találkozni.

2010. okt. 3. 15:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy ő okkal nem keresett(nem velem volt a baja, ma mondta volna el hogy mi volt) én meg ezért ingerültebb voltam, mert azt hittem, hogy így akar dobni, hogy még csak fel se hív, és emiatt belekötök ebbe abba, bebeszéltem magamnak hogy azért találkozunk ma is hogy szakítsunk meg hasonlók. Ez azért van mert nem tartom magam értékesnek, apától külön nőttem fel, és így azt hiszem hogy minden férfi elhagy, de legalább ezt már felismertem, és próbálok rajta változtatni, csak annyi gond lett hirtelen..hogy már csak amiatt is ingerültek vagyunk, ezelőtt tényleg nem veszekedtünk egyszer sem, és olyan szépen beszéltünk egymással, pedig ő se meg én se vagyok az a típus aki így tisztelne valakit.
2010. okt. 3. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!