Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as nők, ti is féltékenyek...

30-as nők, ti is féltékenyek vagytok a fiatal,16-22 éves lányokra?

Figyelt kérdés
A férjem állandóan ezt a korosztályt bámulja az utcán. Ráadásul nem is azokat, akik mondjuk 15 évesek, de 25-nek néznek ki, hanem a kislányos arcú kamaszokat. Múltkor is ülünk a metrón, felszállt egy 16 körüli lány (11.-es irodalomkönyvet nézegetett, onnan tudom) és a férjem le se vette róla a szemét, vagy 5 megállón keresztül bámulta. Jó, nagyon szép lány volt, de akkor is..még nagyon fiatal és a lánya lehetne. Ez olyan, mintha én néznék 35 éves létemre 15 éves kissrácokat. Hát nem lenne beteges? Mostanában elgondolkodtam, hogy minden rendben van-e vele. Ha bemegyünk egy üzletbe, akkor is a szép kamaszlányokat nézi. Nekem ez egyrészről rosszul esik, másrészről azon tűnődöm, miért nem vagyok neki elég jó. Ezek a lányok még 10 év múlva is jól fognak kinézni, én viszont egyre csak öregszem, a bőröm szottyad. Ha annyira ők tetszenek neki, miért engem választott?
2011. febr. 9. 13:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom akkoriban meg te voltál fiatal :))


Nem tudom, valamennyire természetes, hogy megnéz másokat, de ha ez téged ennyire zavar, én beszélnék vele.

2011. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
77%
Az én párom dettó ez... Egyszer ki is vertem emiatt a balhét,és nem tudta miről van szó. És ha hiszed ha nem,tudat alatt bámulta a lányokat. Már már megszoktam és én is nézem a jelenlétében a fiúkat. :D:D:D De nem zavarja...
2011. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
61%
csak őket nézi meg? a 20, 25 éveseket nem? mert akkor tényleg van valami kis beütése a férjednek (ne haragudj, hogy ilyen durván fogalmazok)
2011. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
68%
Én 33 éves vagyok, a férjem 36, de soha nem bámulja meg a nőket, főleg nem a tini lányokat.Engem mondjuk baromira zavarna.Féltékeny nem vagyok rájuk, mert nincsen miért, tudom, hogy a férjemnek nem jönnek be.
2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Igen, legfőképp ezt a végzős gimis-elsőéves egyetemista korosztály bámulja. Az szerintem oké, hogy megnéz egy szép nőt, de ezek többnyire kislányok. Felettünk is lakik egy 17 körüli lány és férjem szokta mondani, hogy miért nem megy el szépségversenyre, biztos megnyerné stb. Én meg nézek rá, hogy ez most mi..
2011. febr. 9. 14:13
 6/56 anonim ***** válasza:
69%
párom tini ksilányokat nem nézeget. ha persze van egy csinosabb nő azt igen, de nem a sulis kislányokat. párod szerintem kicsit pedofil. egyébként meg sportolj öltözz csinosan , sminkelj szépen stb stb. nem vagy még olyan öreg hogy leírd magad.
2011. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
39%
hogy lenne már pedofil. nem az 5évesekre bukik. egyszerűen szereti a friss husikat, vagy nem is tudom. de amíg nem megy tovább, nem gáz, nézegesse, jobb mintha megcsalna. egyébként teljesen megértelek kérdező, ez a helyzet engem is nagyon zavarna.
2011. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben elkezdenék gyűjtögetni arra az időre, mikor lelép :) mert hogy lefog, az tuti, csak idő kérdése. Ha annyira sem vesz téged nőszámba, hogy ne csorgassa a nyálát más nőkre, mikor te is ott vagy, akkor nem számítasz neki sokat. Ezt nekem egy pasi mondta, nem magamtól találtam ki.
2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
42%

off:

11.-esen 17 évesek az emberkék, nem 16, de én pl 18 voltam, mert nyelvi előkészítőbe jártam.

Azért nagy különbség van hogy valaki 14-15 éveseket bámul, vagy 17-18-20 éveseket.

2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Unokahúgom 11.-es és 16 éves.
2011. febr. 9. 14:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!