Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok. Mindenki...

18 éves fiú vagyok. Mindenki ellenem van, és szerintük én vagyok a maradi, vagy épp rossz az értékrendem. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval mindenki azzal jön nekem,hogy ez a XXI. század stb..

Szóval nem nagy dolog,hogyha valaki egy csókkal megcsalja a másikat,vagy épp flörtöl fiúkkal,vagy,smsben a babának nevezi egy fiú,közben,hogy mondja,mikor találkozzanak..

Mindegy,hogy ezeket egyesével vagy együtt vesszük,szerintem ez egy kapcsolatban nem azt jelenti,hogy aki ilyet tesz,az annyira nagyon szereti a másikat.

Én most ilyen helyzetben vagyok a barátnőmmel(tegnap írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatban),és a szüleim,és akik tudnak erről 1-2 ismerős úgy gondolja,hogy én vagyok kocka,féltékeny,meg maradi,mert ezekkel a felsorolt dolgokkal nincs baj..Túlkellene lépnem rajta,nem pedig a hűséges szerelmest játszani..Ezt mondják.


Tényleg nekem kellene változnom?


18F


2011. febr. 9. 18:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem.Az asszonyt kellene lecserélni,olyasmi beállítottságúra,mint te vagy.
2011. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

dehogy vagy maradi

én már rég kidobtam volna a pics@ba...: S

2011. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Veled értek egyet.
2011. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy maradi, hanem neked van normális értékrendet, a barátnőddel padig igencsak el van szaladva a ló. Az, hogy ma ez az elfogadott, hogy mindenki mindenkivel csinálja, és persze lehetőleg ne is eggyel egyszerre lehet, hogy általános nézet, de attól még nem normális, és ne is légy kocka, ha ezen múlik.

Keress egy olyan lányt, aki hasonlóan tudja értékelni a szerelmedet, mint te az övét..

2011. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Én speciel abszolút liberális vagyok és híve vagyok minden haladó eszmének, de a húség feladása nem tartozik ezek közé. A hűtlenség életetése nem a haladó szemlélethez,hanem a felszínes gondolkodáshoz tartozik, és a kettő nem ugyanaz.
2011. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Az sms-ben babának nevezésen való kiakadást [ha nem takar semmi mögöttes dolgot, csak haveri/baráti becézés, vagy kontextusba illő poénkodás] túlzásnak tartom, egyébként egyetértek veled.

21/L

2011. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Engem ne "itthonülőnek" gondoljatok.Félre ne értsetek..


Focizok amióta az eszemet tudom,gitározok,eljárok buliba,csak nekem ez egy másfél éves kapcsolatba,amiket írtam nem fér bele..

2011. febr. 9. 19:11
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan szakíts, ha rendszert csinál ezekből, és meg sem bánja őket.
2011. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

A flörtölgetés, csókolózás másokkal szerintem sem fér bele egy normális, hosszú ideje tartó kapcsolatba. Ha szereted a lányt, megpróbálhatod megmenteni a kapcsolatotokat.

Szerintem sem vagy maradi, ez szerintem totál egyértelmű, kapcsolatban nem flörtölünk, smárolunk másokkal. Még soha nem jártam senkivel, 15 éves vagyok, az egyik osztálytársamnak meg már a sokadik pasija van... Hmm, túl igényes lennék, ha azt kérném, egy fiú legyen hűséges, szeressen, stb? Azért meg nem járnék senkivel, hogy legyen. Furcsa helyzet, de örülök, hogy vannak még normális értékrendű emberek.=)

15/L

2011. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Inkább a barátnőddel van a baj. Én egy csók/flörtölgetés miatt simán kidobnám a helyedben, hiszen minek jár veled, ha mással akar kavarni, kacérkodni? Járni a szerelmesek szoktak, basszus.

Nincs semmi baj az értékrendeddel, teljesen normális a felfogásod, nyugi. Nem is értem, hogy az ilyenek (akik a fent említett tevékenységeket folytatják), milyen embernek képzelik magukat? Persze, ha épp nincs kapcsolata rendben van, hogy ismerkedik, több fiúval is flörtöl, de így...áh, ez kész röhej, és még neki áll feljebb. Szerintem felejtsd el, találsz nála sokkal normálisabbat is! 22/N

2011. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!