Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok. Mindenki...

18 éves fiú vagyok. Mindenki ellenem van, és szerintük én vagyok a maradi, vagy épp rossz az értékrendem. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval mindenki azzal jön nekem,hogy ez a XXI. század stb..

Szóval nem nagy dolog,hogyha valaki egy csókkal megcsalja a másikat,vagy épp flörtöl fiúkkal,vagy,smsben a babának nevezi egy fiú,közben,hogy mondja,mikor találkozzanak..

Mindegy,hogy ezeket egyesével vagy együtt vesszük,szerintem ez egy kapcsolatban nem azt jelenti,hogy aki ilyet tesz,az annyira nagyon szereti a másikat.

Én most ilyen helyzetben vagyok a barátnőmmel(tegnap írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatban),és a szüleim,és akik tudnak erről 1-2 ismerős úgy gondolja,hogy én vagyok kocka,féltékeny,meg maradi,mert ezekkel a felsorolt dolgokkal nincs baj..Túlkellene lépnem rajta,nem pedig a hűséges szerelmest játszani..Ezt mondják.


Tényleg nekem kellene változnom?


18F


2011. febr. 9. 18:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A babázással önmagában még semmi baj nincs,előrordulhat,hogy a lány nem is tehet róla,nem adott rá semmi alapot.A csók az már nagyon más tészta,én a csókolózást mindennél intimebb dolognak tartom.Lehet szexelni csók nélkül,de csókolózni az valami nagyon bensőséges dolog.Most lehet,hogy hülyének néztek,de ez nálam így működik.Nő vagyok.
2011. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettősmérce a legnagyobb gond.
2011. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mi az hogy Ti is várhattok kalandra? vágyon a jó az. amíg a pasi hűséges a lánynak is kutya kötelessége annak lenni mi az hogy ti is vágytok kalandra? hát akkor nem kell bárkapocslat ha kalandra vágysz elmész egy diszkóba azt lelufizol valakit ha kalandra vágysz, de akkor ne is járj senkivel Vannak hűséges pasik is nem kell általánosítani és szerintem a kérdés feltevője is hűséges és ha a lány korlátokat szab akkor a pasi is korlátokat szabhat. ha a lány flörtölget akkor te is tedd azt de én is mint az előttem szolók is irtak dobnám a hülye a pi*csába kacérkodjon anyának már elnézést
2011. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!