Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után múlt el a...

Mennyi idő után múlt el a szerelem és miért?

Figyelt kérdés
lányok,fiúk vegyesen..:)
2011. febr. 9. 18:46
 1/8 anonim válasza:
Nekem 2 év után. Valahogy ellaposodott a dolog, nem csináltunk semmi újat sem, (nem kirándultunk vagy akár sétáltunk együtt a városban) nem adtuk meg egymásnak azt az igényt, odaadást amit még a kapcsolat elején. Meghát aztán kezdtek érdekelni más fiuk is igy a kapcsolatunk végefele, de nem egy harmadik miatt lett vége, hanem mert a szerelem megszünt kettőnk között.
2011. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyunk együtt,de nem múlt el, sőt egyre mélyebb a kapcsolatunk :) Pedig már nekünk is nagyon lapos, semmi pénzünk programozni csak sétálgatunk az utcán és beszélgetünk- de már az se megy olyan jól mint rég, mert annyira ismerjük egymást. Ennek ellenére jól érezzük magunkat egymás társaságában és igényt is tartunk rá, amilyen gyakran csak lehet :)
2011. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi kapcsolatom 12 éve tart, és nem múlt el.

De előtte általában 3 hónap után feladtam. Mindig volt vmi szokása ami nem jött be, vagy megtetszett más, vagy túl sokat várt tőlem, vagy rám akaszkodott, vagy pont ellenkezőleg, keveset keresett, én vágytam többre.....

Egy hosszabb kapcsolatom volt a férjem előtt, azzal az volt a bajom, hogy szexuálisan nagyobb igényű volt, mint én, és ha nemet mondtam, akkor szabályosan behisztizett, dúlt-fúlt. Na ettől kész voltam. :)

2011. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamivel több, mint két éve tart és nem múlt el, sőt erősebb, mint valaha.
2011. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 év már minden uncsi volt és a rossz szokásai egyre jobban zavartak, addig rozsaszin ködben usztam mert nagyon durva baromságai voltak ma már nem értem hogy türhetem 3 évig.
2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok.Eddig egy paraszt volt velem.Most hogy már nem szeretem,megakar változni csak sajnos már elmúlt..:S
2011. febr. 9. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk már két és fél éve. ő rögtön szerelmes lett én csak fél év után, és egyre mélyebb. ha rossz történik velünk akkor úgy érezzük még mélyebb a szerelem. imádjuk egymást :$ remélem jóóóó sokáig :P

L*-*

2011. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már elmult mi a probléma ujits be valakit. Jó keresgélést.
2011. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!