Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha el múlt a szerelem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el múlt a szerelem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném meg bántani mert ő szeret engem!De nem tudom így folytatni h vele legyek :( Lenne egy ötletem h valahogy neki kéne elszúrnia de nem tudom h hogyan tehetné segítenétek nekem lécci mert nagyon sürős :( Vagy vm jobb ötletet ajánlani:( Mert ez nagyon rossz nekem ....
2011. aug. 8. 12:37
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
hiszed vagy nem, azzal tudod a legkevésbé megbántani ha minél hamarabb szakítasz vele, mert az ilyen ármánykodás meg cselszövés (amellett hogy undorító) még fájdalmasabb.
2011. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Neked nem való kapcsolat te szemét. Úristen. Ki vagy te?

Inkább őt járatnád le, aláznád porig, mert te nem vagy képes vállalni a felelőséget??? Hány éves vagy???

És mi bajod van vele?? Miért nem szeretd már? Eddig mit szerettél benne?

2011. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vállalnod kell a felelősséget és elmondani neki őszintén.
2011. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mered felvállalni és ezért azt akarod, hogy ő rontson valamit és már lehet is szakítani. Szép ember vagy...
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a "valahogy neki kéne elszúrnia de nem tudom h hogyan tehetné" oly annyira átlátszó, hogy amikor exem ezzel próbálkozott, azonnal kirúgtam.

Visszaédesgette magát, majd két hónap múlva szó nélkül eltűnt, "hihihi".

Egyeseknek semmi sem drága, de ha te is ilyen akarsz lenni, egyet mondhatok: Boldogtalan leszel, és nem fognak tisztelni. Hogy miért lényeges, hogy az exed tiszteljen? Azért, mert ha még nem is dumál ki, a társaságotok leveszi, hogy lenézed, és attól fogva, ők sem fogják tisztelni. Mi bajod a szakítással? Az ciki?! Aki randizni tud, szakítani is tudjon, ha kell. Alap.

2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár nálam is elmúlna.
2011. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam mikor elmúlt a szerelem és találkoztam vele még aznap szakítottam vele. Nem tudtam megcsókolni, szexelni meg egyáltalán nem is akartam már vele. Elmondtam neki felfogta szépen utána még próbálkozott de megmondtam neki hogy sajnos vége van. Azóta boldog párkapcsolatban él én meg vergődök egy "kapcsolatban". Na kijárt jobban?
2011. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ha vergődsz egy kapcsiban, akkor ott is elmúlt a szerelem. Szakíts, és majd te is jobban jársz egy újjal. Nem érdemes egy kapcsiban vergődni, még akkor sem, ha nálad még nem egészen múlt el a szerelem.
2011. aug. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen kedves utolsó énis így gondolom, pont ma szakítottam vele borzalmasan érzem magam, de hiszem hogy lehetek még boldog.
2011. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!