Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "A párom" ezt szer*ntetek nem...

"A párom" ezt szer*ntetek nem nyál?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet azt mondani, hogy csajom, fas*im?
2011. febr. 9. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy "csajom" vagy "f*szim" rosszabbul hangzik, mint az, hogy párom...
2011. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
egyet értek az elsővel! Viszont a "párom" kifejezést én sem szeretem!
2011. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
az hogy párom az komolyabb kapcsolatra utal mint hogy pasim meg csajom
2011. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy hívja, ahogy akarja. Valaki csajomnak hívja, pedig több éve házasok, én meg tettestársnak hívom, pedig nem vagyunk bűnözők!
2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A csajom és a fas.im elég sz..rul hangzik, meg kell, hogy mondjam. Tartósabb kapcsolatnál meg nagyon gáz. Esetleg barátom- barátnőm. Viszont ha már együtt élünk, akkor már inkább a párom, mint az éééélettáááársaaaaam (fúúúj!)
2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, az "élettársam" megszólítással sincs baj, csak nekem nem annyira tetszik, attól még másnak tetszhet.
2011. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is gyűlölöm :) De ez a csajom/faszim olyan egy patront megér feelinges...Nekem a legelfogadhatóbb a barátom/barátnőm, de ezt se szeretem annyira-főleg a "barátom".
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

6x olvastam el a kérdést, mire megértettem! Szörnyű...


Én sem szeretem azt a szót, hogy a párom. De még mindig jobb, mint a csajom, fas.zim, hapsim stb.

Én azt, akivel komoly kapcsolatot tervezek és nem linkeskedem el azt nem nevezem így. Ha nem érdekel annyira akkor szoktam úgy mondani, hogy a pasim/csajom stb.


Egyébként meg úgy mondod, ahogy akarod hülyeség ezen fennakadni. Én legtöbbször azt mondom: a kedvesem. Így legalább nem derül ki az sem, hogy milyen nemű.

2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legnormálisabb kifejezés rá. A többi komolytalan vagy gyerekes, az élettárs meg tényleg rosszul hangzik.
2011. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt éltek jó a "párom". Ha még fiatalok vagytok, akkor "A barátnőm", "A barátom", de semmiképp se csajom, faszim. Ez a kifejezés nem túl komoly kapcsolatra utal, és sértő is lehet a másikra nézve.
2011. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!