Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "A párom" ezt szer*ntetek nem...

"A párom" ezt szer*ntetek nem nyál?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet azt mondani, hogy csajom, fas*im?
2011. febr. 9. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

anyu barátnője úgy hívja a férjét, hogy "tábornok" :D de mindig

pl, ha valami hivatalosabb telefonhívásuk van, és anya barátnője veszi fel: "ne haragudjon, én erre nem tudok válaszolni, de adom a tábornokit" :D

2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
-i
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az hogy fas*im, olyan mintha lenne egy pasi akivel a szexér vagyok,ilyen a csajom kifejezés is, meg olyan, hogy szinte lerí róla, hogy nem huzamosabb ideig, a hapsim, meg olyan mintha eltartana, vagy futtatna vki. A barát/barátpő elfogadhatóbb, de sztem semmi baj a kedvesem, párom, szerelmem kifejezésekkel, ha komoly a kapcsolat. Kérdező amiket írtál sztem sértő, legalábbis nekem nagyon nem jönne be , ha így hívnának, szerencsére a vőlegényem sose hívott így.
2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem!

Épphogy érett tartós kapcsolatban nem f*szizom,barátozom le.Barát az akivel jóban vagyok de égvilágon semmi közünk egymáshoz.Faszi az egy hímnemü lény akit így említ az ember.Csajom-pasim megszólítás meg egyenesen gyerekes.

Egy tartós /akár együtéléssel-akár külön/ kapcsolatban igen is páromnak hívom,mert nem egy haver ,nem egy strici aki futtat.

Élettárs meg olyan semmitmondó hivatalos kifejezés.


Ha valaki kérdezi akkor nekem völegényem van,vagy épp ha olyan a kérdés akkor párom,hisz párkapcsolatban élünk.


20/N

2011. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én elásnám magam, ha a párom azt mondaná, hogy a csaja vagyok, vagy én azt mondanám, hogy ő a faszim... ez nekem degradáló és paraszt. Ha komolyan gondolom a kapcsolatot, akkor nem fogom így megalázni, nálunk nem szokás...
2011. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nyál.

A "csajom", "fas*im" tényleg egy ilyen "két napja együtt vagyunk és összefekszünk, aztán csá" típusú kapcsolatba férnek bele. Esetleg 13 éves kor körül mikor menőznek a kölykök..

Nekem személy szerint semmi bajom a "párom" kifejezéssel, egyenrangúságot sugall, és nekem erre van szükségem.. Sosem hívnám pl "uramnak" akivel vagyok, merthogy nem az:)

A barátom/barátnőm olyan semmitmondó, az élettárs meg túlzottan hivatalos. Marad a párom, és hangulattól/társaságtól függően kedvesem, szerelmem és egyebek..:)

2011. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A "párom" az én koromba valahogy olyan hülyén jön ki. Legalábbis nekem. Egyszerűen nem "áll rá" a szám. Másnál, főleg huszonévestől fölfele simán elfogadom, meg ott "jól hagzik".

Bár mondjuk olyan olyan érzésem lesz ettől a kifejezéstől, mintha egyedül nem lennék "egész", mint pl. a zokni se ér semmit a párja nélkül. Pedig én egyedül is remek, önálló egészet alkotok. :)

A "csajom", meg "faszim" szerintem egy kicsit közönséges. A legtöbb fiúnál(legalábbis az ismeretségi körömben) azt jelenti a "csajom" kifejezés, hogy a lány, akit d*gok. A barátnő viszont azt, hogy a lány, akit szeretek. Idesorolnám még a "pasim" kifejezést is, nem tartom túl komolynak, olyan "plázacicás".

Az "élettárs" szótól is a hideg ráz. Úgyhogy én a barát-barátnő vagy a szerelmem, kedvesem megszólításnál maradok. :)

Egyébként a "tettestárs" és a "tábornok" kifejezés igazán tetszett! Nagyon kreatív! ;)

2011. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a koromat nem írtam: 18/L
2011. febr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk a PÁROMMAL 9 éve,kedvesemként is szoktam emlegetni őt,a helyzet hozza.DE a pasim fas*im kifejezést sosem alkalmaznám,szerintem is lenéző,nem túl komoly kapcsolatra utal.Nem tűrném,ha a kedvesem csajaként beszélne rólam!!!Csaja egy 18-22 éves srácnak van,aki menőzik a nővel a haverok előtt,de az sem érzelem dús kapcsolatra utal,hanem ahol inkább a testiség dominál.
2011. febr. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
* ja 29 éves vagyok
2011. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!