Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a béranyaságról?

Mit gondoltok a béranyaságról?

Figyelt kérdés
a béranyáról aki kihordja más gyerekét pénzért?én jónak tartom mert így mindenki jól jár,de érdekel más véleménye.
2011. febr. 10. 08:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%
Hol írtam olyat, hogy akinek gyereke van, az utána már nem lehet színésznő? Én azt írtam, hogy megváltozhat úgy, hogy már ne tudjon dolgozni. De ez nem következik be persze minden esetben, csak éppen ezt nem lehet előre tudni. Nem tudom, miért kell ehhez úgy hozzáállni, hogy "na nehogy már". Mindenki maga dönti el, hogy mekkora kockázatot vállal. Különben elsősorban a modellekre gondoltam. Ott sokan azt csinálják, ha terhesek lesznek, hogy szándékosan korábban szülnek egy-két hónappal, mert az utolsó két hónapban megy fel a legtöbb kiló. Hát akkor már inkább a béranya, sokkal humánusabb megoldás, és felelősségteljesebb is.
2011. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Minden tiszteletem azé a nőé, aki béranyaságot vállal. Oké, hogy pénzt kap érte, de aki már volt terhes, az pontosan tudja, hogy nem kis feladat végigcsinálni azt a 9 hónapot. Nem beszélve arról, hogy bármennyire nem az övé az a gyerek, akkor is hónapokig szerves része, kötődik hozzá. Hiszen érzi mocorogni, rugdosni,látja uh-on. Biztosan nem könnyű szülés után elbúcsúznia tőle.

Nem hiszem, hogy van olyan nő, aki ezt pusztán pénzért vállalná. Ehhez őrült segíteni vágyásnak is kell társulnia.

2011. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Jó lehetőség azoknak, akiknek amúgy nem lehetne gyerekük, mert a nő nem tudja kihordani, és meg is tudják fizetni. Viszont én el nem tudnám képzelni, hogy az én gyerekemet más hordja ki, én végig akarom élni ezt is.
2011. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Újra 9:27 vagyok. Elfelejtettem hozzátenni, hogy általában nem azok a nők veszik igénybe béranya segítségét, akik féltik az alakjukat, hanem azok, akiknek más esélyük nincs saját gyerekre valamilyen rendellenesség miatt. Csak róluk kevesebbet hallunk, mint a hírességekről.
2011. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

Én is inkább csak érdeklődve figyelem a béranyát, aki szülés után letud mondani a gyerekéről. El nem ítélem, remek pénzszerzési lehetőség, de szenvedni is kell érte. Akinek nincs gyereke, és sajátot szeretne, az miért is fogadna örökbe egy vadidegen gyereket, amikor van rá mód, hogy béranya segítségét vegye igénybe.

Szerintem ez mindkét félnek egy jó lehetőség!

2011. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem ítélhető el szerintem.Sokaknak lehetne ez megoldás,mert örökbefogadni sem olyan egyszerű,mint ahogy azt sokan gondolják.Nagyon-nagyon közeli barátomért,talán még meg is tenném.
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%
A terhesség és a szülés a világon a legszebb dolog!!!rettegsz a szüléstől?Akkor minek gyerek.Más mindenét odaadná hogy szülhessen te meg béranyát fogadnál?Nem is kell neked gyerek.A gyerek nevelés mellett a szülés semmi.3 gyerek anyukája vagyok anagyon sokat szenvettem értük de bármikor ujra megtenném.szerintem várj amig felnösz hozzá,vagy kérj orvosi segitséget a félelmed miatt.
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 10:00! Te most miről is beszélsz?
2011. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
a 10:00sel maximalisan egyetertek.
2011. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A mi családunkban van olyan, akinek már csak 1 beültetésre van lehetősége. Az orvosok nem tudnak magyarázatot adni, hogy miért vetél el folyamatosan. A testvér közölte, hogyha lenne rá lehetőség ő kihordaná ( már van több gyermeke), mert nagyon rossz látni évek óta azt, hogy a folyamatos kudarcok miatt hogy mennek tönkre mindketten. Nem egyszerű dolog ez, örüljünk, hogy nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ezen kelljen gondolkozni.
2011. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!