Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a megoldás?

Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba, aki eddig csak alpári módon beszélt velem, de én besokaltam.


Ma mondja hogy gyökér, meg dobált radírral,(szemközt is dobott) én meg mondtam neki hogy "apád f*sza" erre meg azt mondja hogy a "kurv* anyád"

És utána meg is vert. És az egész osztály neki adott igazat. :(

És kíváncsi lennék mit lehet tenni az ellen hogy megvert. És továbbra is fenyeget, nem akarok holnap iskolába menni sem.

13L

UI: Szerintem azért mert azt mondtam hogy "apád f*sza" miután, szemközt dobott radírral, nem volt joga megverni.

És még ráadásul az egész osztály engem közösít ki.

Meg hogy ha sírtam volna, akkor sem nekem lett volna okom sírni, hanem neki.


2011. febr. 10. 13:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
direkt van a családi témakörbe.
2011. febr. 10. 13:55
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek sem nekem lett volna okom sírni??
2011. febr. 10. 13:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáltad már velük megbeszélni hogy mi a bajuk veled? A leírtak alapján neked adok igazat. Biztos nem csináltál semmi olyat ami miatt most ezt csinálják veled?
2011. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igazából én ezzel a fiúval jártam már!! És én szakítottam..
2011. febr. 10. 14:04
 5/18 anonim ***** válasza:
Bár utólag már okos az ember, de én ezért nem tartom jó ötletnek ha valaki az osztálytársával vagy a munkatársával jön össze. Ritkán sül ki belőle jó dolog.
2011. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Többek között emiatt is korai még 13 évesen járni és már szakítani is egy fiúval.
2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, bánom is. De most nem az volt a kérdés.. Megbántam.
2011. febr. 10. 14:12
 8/18 anonim ***** válasza:

Es a tanar hol volt, mikor mind ez tortent? Eloszor is az iskolaba kell bejelentened. Holnap anyukaddal, szuleiddel bemesz az iskolaba, es eloadod igazgatonak stb. hogy agazan mi tortent. Tanulj ebbol, nem szabad dobalozni karomkodasokkal/sertegetesekkel, foleg nem apa/anya...

perze, ezert meg nem volt joga megverni. Senkinek sincs joga ehhez, meg ha provokacio is volt. Sirtal vagy nem, ennek semmi koze ehhez.

2011. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És ilyenkor hol van a tanár? Szólj az ofőnek, szólj a szüleidnek! Ők majd elintézik az ügyet, ez is a dolguk.
2011. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen szólj a tanárnak
2011. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!