Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a legjobb...

Normális, hogy a legjobb barátnőm állandóan a barátjával van?

Figyelt kérdés
1hónapja vannak együtt, minden nap találkoznak szinte. Megbeszéltük már régebben, hogy ma eljön velem egy buliba, de délelőtt lemodta,mert a fiúval szeretne lenni inkább és hogy ne haragudjak,de szerelmes.:S
2011. febr. 11. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Érthető a viselkedése. Ne aggódj, ha csalódás lesz a vége, hamar megtalál téged. :D De inkább legyen boldog persze.


Én nem hanyagoltam el a barátaim, addig se foglalkoztam velük, míg nem volt meg a párom. Vagyis egy egyoldalú volt az egész, mindig én voltam a lelki szemetesláda, semelyikre nem számíthattam, így mikor párom lett, gondoltam, most oké, vége. Mostantól minden figyelmem és szeretetem az övé, ők pedig maradhatnak maguknak. Nem bánom meg, mert nincs miért bűntudatom legyen.

2011. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
IGEN! Ez igy normális!
2011. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom. És az normális, hogy én meg 6 éve vagyok minden nap együtt a barátommal ugyanígy?
2011. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!