Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,elég érzékeny.

Van egy 18 éves bátyám aki orvosilag igazolt hogy elmebeteg.[vagy inkább pszihopata]

Állandóan terrorizál,folytogat és kövérezik pedig nem vagyok kövér és már így is 5 kg fogytam miatta!

Most úgy belém harapott hogy alig tudok járni.

Szemetes lapáttal lenyomott az ágyra a nyakamnál fogva és ököllel a gyomromat ütötte!!Teljesen készen vagyok és már évek óta ez megy és én már inkább szeretnék öngyilkos lenni minthogy vele töltsem az időm!Nem tudok semmit csinálni ha vendég van itt akkor is ilyen!! De amikor meg pénz van nálam akkor jó kis fiu.Két ujjal belenyúlt a szemembe [be volt csukva]és kb. 2 percig homályosan és kettősen láttam.Idegileg nagyon kész vagyok!!!


2011. febr. 11. 20:02
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
Eggyet értek az előbbiekkel! AZONNAL MONDD EL A SZÜLEIDNEK! Tudom sok tinédzser nem mer semmit elmondani a szüleinek mert ciki (én is 14 vagyok). De ők nem nevetnek ki téged, és van esély rá hogy leállítsák a báttyádat.
2011. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem... miért kell olyanokat irkálni, hogy kamu? Már mért lenne az? Nem te élsz ilyen körülmények között, ha te neked lenne ilyen bátyád, biztos nem röhögnél...

Szólj szüleidnek, ha nem tudnak róla, ha igen akkor meg komolyan beszélgess el velük. Ha nem hatnak rád, sürgősen a gyermekvédelmiseket

13,5/L

2011. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

azért kamu drágám, mert:

még ha nem lenne orvosilag igazolva, hogy elmebeteg, akkor oké lehet elhiszem.

De mivel orvosilag igazoltam ennyire agresszív, akkor ő nem barátnőzne, hanem a zárt osztályon lenne

2011. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ma 20:12...ez a véleményem
2011. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

jaa hogy a bátyja, én úgy olvastam a barátja..:P

na hát akkor meg pláne kamu ennyi 100%

2011. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

nem kamu basszus mért nem lehet elhinni?

attol még hogy te normális körülmények között tudsz élni,nem mindenki!!Anyu és apu és tudja de eddig apu védett meg ő pedig elköltözött.És anya is fél tőle mert már nem egyszer kezet emelt rá!!istenem..de örülnék ha kamu lenne és ha csak a gondolataimba létezne... de örülnék... :(

Nagyon félek tőle...:(

2011. febr. 11. 20:24
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megvédeni magad ezek után.Ne hagyd, hogy bántson, vagy legalább próbálj meg védekezni! És menj a családsegítőhöz, vagy az orvoshoz, ott vesznek látleletet, iskolaorvos, ilyesmik.

Ha a szüleid nem akarnak semmit tenni, mert azt hiszeik csak kitalálod, vagy mert a bátyád is az ő gyerekük, és inkább tűrik, meg "igazából nincs is semmi gond".

Hallottam már ilyenről, hogy a szülők inkább elviselték, hogy őket is bántalmazza a gyerek,és rettegésben éltek, mert mégiscsak az ő gyerekük.Minthogy valahova fordultak volna segítségért.

2011. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

ja igen, közben megjött a válaszod..

Hamm hát akkor azt hiszem mindenkinek nyilvánvaló a probléma.Sürgősen valahova el kellene bátyádat záratni, ha rátok nézve veszélyes.Ez nem játék! Mi van ha véletlenül megöl valamelyikőtöket?Vagy 1 perccel tovább fojtogat??Miért nem tesznek a szüleitek semmit? Apukád jól megoldotta, hogy elköltözött, és otthagyott titeket a sz@rben!!!

2011. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

apukámat..

őőt..őt ne..más okokból kellett elköltöznie...

2011. febr. 11. 20:40
 20/30 anonim ***** válasza:
Jól van, de ő is látja, meg tudja, hogy nem okés a dolog.Fogjatok össze, és csináljatok valamit.Családsegítőt javaslom egyenlőre, ott biztos tudnak további dolgokat ajánlani.A testvérednek nem kell tudnia róla.
2011. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!