Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,elég érzékeny.

Van egy 18 éves bátyám aki orvosilag igazolt hogy elmebeteg.[vagy inkább pszihopata]

Állandóan terrorizál,folytogat és kövérezik pedig nem vagyok kövér és már így is 5 kg fogytam miatta!

Most úgy belém harapott hogy alig tudok járni.

Szemetes lapáttal lenyomott az ágyra a nyakamnál fogva és ököllel a gyomromat ütötte!!Teljesen készen vagyok és már évek óta ez megy és én már inkább szeretnék öngyilkos lenni minthogy vele töltsem az időm!Nem tudok semmit csinálni ha vendég van itt akkor is ilyen!! De amikor meg pénz van nálam akkor jó kis fiu.Két ujjal belenyúlt a szemembe [be volt csukva]és kb. 2 percig homályosan és kettősen láttam.Idegileg nagyon kész vagyok!!!


2011. febr. 11. 20:02
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
88%
szüleiddel nem tudsz beszélni...?:/
2011. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Rögdd tökön, akkor tuti többet nem bánt.
2011. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
A szüleid nem védenek meg, vagy talán nem tudnak arról, hogy mit művel a testvéred? Miért nem figyelnek a testvéredre?
2011. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
te tényleg ennyire unatkozol????:S
2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

A tesód miért nincs valami kórházban? Vagy nem tudom hirtelen, hogy hol kezelik az ilyeneket.

De az ilyennek NEM OTTHON A HELYE!!!!

2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen közveszélyes betegnek a zárt osztályon a helye. A szüleid tudnak róla, hogy ilyeneket csinál veled?
2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ne engedd be a szobádba, zárd ki onnan. A közös helységeket meg akkor használd, amikor ő nincs ott.
2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
na ez az, már itt bukott a dolog. hogy szabadlábon járkál egy ilyen ember ennyi...
2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
kamu
2011. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy érzékeny vagy.

Tényleg jó lenne tudni, szüleid mit tesznek, vagy mit tudnak az egészből. Mutasd meg nekik a sebeidet.


Ha nem védenek meg, akkor sürgősen keresd fel a gyerekvédelmiseket (önkormányzatnál tudsz érdeklődni, vagy megnézed a neten), és mondd el nekik, mi folyik.


Jelenleg veszélyben vagy, nem is lehetnél kettesben egy ilyen emberrel, MUSZÁJ valamit tenni, mielőtt még komolyabb bajod esik.

2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!