Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Megőőőőrülöööök.! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,elég érzékeny.

Van egy 18 éves bátyám aki orvosilag igazolt hogy elmebeteg.[vagy inkább pszihopata]

Állandóan terrorizál,folytogat és kövérezik pedig nem vagyok kövér és már így is 5 kg fogytam miatta!

Most úgy belém harapott hogy alig tudok járni.

Szemetes lapáttal lenyomott az ágyra a nyakamnál fogva és ököllel a gyomromat ütötte!!Teljesen készen vagyok és már évek óta ez megy és én már inkább szeretnék öngyilkos lenni minthogy vele töltsem az időm!Nem tudok semmit csinálni ha vendég van itt akkor is ilyen!! De amikor meg pénz van nálam akkor jó kis fiu.Két ujjal belenyúlt a szemembe [be volt csukva]és kb. 2 percig homályosan és kettősen láttam.Idegileg nagyon kész vagyok!!!


2011. febr. 11. 20:02
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat amint anyu

hazaér azonnal mondom neki.

2011. febr. 11. 20:55
 22/30 anonim ***** válasza:
jól teszed! 20:12 vagyok.
2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek lekötözve egy gumiszobában a helyük. Ha már a szüleid otthon tartják ezt az állatot, legalább raknák ketrecbe, vagy kössék láncra.

Jó nagy idióták, hogy engedik ezt és nem tesznek ellene. Elmehetsz a Családsegítőkhöz, ez kiskorú veszélyeztetése.

2011. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
Végigolvastam a kommenteket. Anyukát elképesztően felelőtlen! miért nem záratja intézetbe a bátyád? hogy képes egyedül hagyni vele téged? apádat megértem, hogy lelépett, bár jobban tette volna, ha előtte agyonüti a bátyád.
2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Édesapádhoz nem tudnál költözni?
2011. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha van papirja a pszcihos bajáról,akkor mikor legközelebb ezt csinálja veled,hívd ki a mentőket.Befogják vinni.Nyertél pár napot de ott legalább elkezdődhetne az intézetbe adása.Nagyon sajnálom őt,de téged jobban.Anyukádnak megkell értenie igy élni nem lehet.A báttyádnak is jobb lenne intézetben,non-stop törödnének vele.
2011. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy az elmeosztályok nagy részét bezárták és ránk szabadították az ilyen betegeket.
2011. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
És ilyen állapotban szabadon járkál?
2011. febr. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

mondtam anyának megbeszéltem vele.

De már volt olyan hogy kizártuk a házból és ránk rúgta az ajtót!Erről az intézetes dologról még nem beszéltem vele.

Félek,hogy én bánnám meg.

2011. febr. 12. 10:23
 30/30 anonim ***** válasza:
A kezelőorvosával kellene elsősorban anyukádnak felvenni a kapcsolatot hétfőn (de ha ő nem "meri", akkor te is megkeresheted). Neki részletesen el kell mondani, hogyan viselkedik. Lehet, hogy nem szedi rendesen a gyógyszereit.
2011. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!