Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhunyt szerettünk után, így...

Elhunyt szerettünk után, így érzünk?

Figyelt kérdés

Anyukám kicsivel több mint egy éve hunyt el. Elfogadtam a halálát, az élet megy tovább ugyebár. Munka, család stb. Sosem voltam az a lelkizős, nem sajnáltassam magam, nem panaszkodtam. Sokszor eszembe jut persze. DE néhány hónapja érzem azt, hogy mintha ez az egész csak egy álom lenne. Mintha ezt az egy évet álomba töltöttem volna, és már ideje lenne felébredni, és tovább élni úgy ahogy régen. Kíváncsi lennék mások tapasztalatára, hogy ki hogy élete meg az ilyet.

26 N


2011. febr. 11. 20:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 2hete hunyt el a feleségem, igen fiatalon 31évesen, van egy 5,5éves kisfiunk.A feleségem sajna nem volt a hűség mintaképe és rengeteg sza...got hagyott maga után. Néha hihetetlen gyűlölettel gondolok rá (lehet mert itthagyott és megcsalt) De alapjában isszonyuan hiányzik, nem hinném hogy mostanság túl leszek rajta. Még igazán fel sem fogtam hogy nincs többé. Betegessen hajlamos vagyok körbevenni magam az emlékeivel,képek,hajgumi a kezemen stb.
2011. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!