Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom nem kellene beleütni az...

Tudom nem kellene beleütni az orrom a barátnőm szerelmi ügyeibe, de hogy így átgázol a barátján ez nem fair. Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ez a lány 4éve a legjobb barátnőm, de ezen a héten nagyot csalódtam benne.

Féléve van barátja, de közben meg a volt barátjával is kavart és kedden is mennek panzióba lefeküdni.

Mondta a barátnőm nézzem meg mit beszélgettek és megnéztem elszörnyülködtem hogy ő ilyen,nagyot csalódtam benne!!

Igazság az hogy már nem érzem a szeretetet.

:( és félek hogy elis veszítettem.

Nálam a hűtlenség nagyon rossz egy kapcsolatba, ráadásul a barátja bármit megtenne érte, de ő csak veszekedett vele, most meg persze kedves a barátnőm vele, mert jön a valentin nap ls hogy kapjon valami szépet, szóval még kihasználós is amit mindeddig nem gondoltam volna róla.

Már unom hallgatni is amiket mond, mert tőlem annyit nem kérdezz meg hogy hogy vagyok.

Ha tanácsot kért én adtam, soha nem akartam neki rosszat, de ő soha nem fogadta meg és aztán ha nem úgy sikerültek a dolgai akkor meg jött panaszkodni.

Milyen tanáccsal látnátok el engem?

Ezt ne vegyem a szívemre?Legyek olyan vele mint eddig?


mégis mit?

Nem szeretném elsem veszíteni de ő úgymond egy kis cafka és nem szeretnék ilyen barátnőt :(


2011. febr. 11. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Már bocs de bele vagy zugva mert csak szerelmes idióták gyötrödnek ennyit. Az ő élete úgy él ahogy akka te mégis mit törödsz vele neked nincs saját életed?
2011. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én szólnék a barátjának, ne ő szenvedjen, nem ezt érdemli.
2011. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

madarat tolláról, embert..

egyszer az én legjobb barátom is csinált hülyeségeket (nem ilyeneket), akkor leültem vele, észhez térítettem. akkor nem tetszett neki, utólag köszöni. szerintem a barátság nem a majomszeretetet jelenti, hanem azt, hogy segítünk a másiknak mindenben.

ha meg nem hajlandó változtatni, és téged veszettül idegesít, akkor nem muszáj vele barátkozni.

ez persze csak az én véleményem

2011. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az egyikkel pénzért van hogy lehúzza a másikkal meg szexért,tudod hány ilyen nő van aki igy él,elszörnyülködnél de sok feleség is érdekbpől van a férjével és közbe fűvel fával,a pasik meg annyira vakok,hogy nem látják a fától az erdőt sok esetben meg sejtik is csak jobb homokba dugni a fejüket mint beismerni, hogy k*rvákkal vannak együtt.Ez a tipús rosszabb mint aki az utcán áll...
2011. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Nincs túl sok veszíteni valód, ha megszakítod a kapcsolatod a barátnőddel. Ha én lennék a barátnőd helyébe biztos elgondolkoznék rajta, hogy miért veszítettelek el. Igaz, hogy erre kicsi az esély az alapján ahogy jellemezted a barátnődet, de lehet hogy észhez tér, ha legközelebb nem lesz kihez rohannia a hülyeségeivel.
2011. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem árulkodnék, de ha úgy adódik, nem is falaznék.

És igyekeznék leépíteni ezt a "barátságot".

2011. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!