Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő azt híreszteli...

A legtöbb nő azt híreszteli magáról, hogy nem érdekli a pénz! Ki az a nő/lány, aki be meri vallani, hogy kizárólag csak a pénzes a pasikra hajt (vagy hajtott)?

Figyelt kérdés
Azután meg éjjel nappal a Pretty Woman-t nézi könnyes szemmel!!!
2011. febr. 13. 02:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Én bevallom, engem nagyon is érdekelnek a pénzes pasik. De nem feltétlenül alapkritérium, hogy gazdag legyen egy pasi, de ha olyannal ismerkedek meg, akinek sok pénze van, akkor az eléggé imponál.
2011. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%

Önmagában nem az anyagi helyzetet illetően választok, de egy lusta, dologtalan és ebből fakadóan csóró pasasban sem látok túl sok perspektívát.

A pénz meg igenis számít egy párkapcsolatban, álszent hazugság az ellenkezője. Folyamatos anyagi gondok, a pénztelenség a legjobb kapcsolatokat is felemésztik előbb-utóbb.

25 N

2011. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem a pénz érdekel egy férfiben, hanem az, hogy mennyire tudok benne megbízni, mennyire tartom talpraesettnek, kedvesnek, családcentrikusnak. Nekem szerencsére jó anyagi kilátásaim vannak, így, ha gyereket szeretnék vállalni, akkor azt a férjemre szeretném majd bízni, amíg én dolgozok. Gyerekkoromban csak dolgozó nők vettek körül, akik férfi nélkül voltak. Nem tudnám megszokni az otthoni életet kizárólag gyerekekkel és háztartással körülvéve.
2011. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Olyan történet is érdekel, ahol egy nő kizárólag a nem pénzes pasikra hajt és kerüli a pénzeseket? Ja és aki szerint a Pretty Woman egy gusztustalan nyálfolyam? Mert akkor itt vagyok! :D
2011. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

hát...engem nem érdekelt a pénz...idáig...kezdem unni, hogy csak nekem van...és ha van is neki, elmegy a hülye szenvedélyére...engem meg néha napján lep meg egy-egy dologgal (kaptam tőle ajándékokat...de pl a szülinapomra nem is készült semmivel...mivel az a pénz is a szenvedélyére ment el...gondolom én...) /persze most lehet lehülyézni.../

de mivel jó nő vagyok, okos, ezért legközelebb tuti, hogy pénzes pasit keresek..már unom azt, hogy csak teszem oda a pénzem...

22L

2011. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Egy nő nyilatkozta:


"Inkább leszek boldogtalan egy pénzes pasi mellett,

mint boldog, egy csóróval!!"


Köszönöm az eddigi és az ez utáni válaszokat.

2011. febr. 14. 11:40
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
Azert a penzes meg a csoro kozott van boven atmenet es inkabb az a jellemzo. Aki meg felnott korara csoro olyan szinten, hogy semmit sem tud felmutatni, az alt. maganak es a neveltetesenek koszonheti mindezt. Ettol fogva termeszetesen nem kezdenek vele. Gondolok itt arra, amikor 35 eves ember nyerogepbe dobalja az egesz fizeteset es sir, hogy nincs, de kozben cigizik is. Unokatesom ilyen, szoval ott az elo pelda ra. Tudod, kinek kellene ilyen ferfi, hiaba nez ki ugy, mint egy gorog felisten es hiaba van megbecsult szakmaja. Az ember jelleme sok reszletbol all ossze es ennek nem a penz a resze, hanem az, hogy hogy gazdalkodik vele, ami viszont nagyon fontos!
2011. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Amikor összejöttem a barátommal, 17 évesen, egyáltalán nem volt szempont, hogy mennyi pénze van, pedig már akkor is hosszútávra terveztem, nem vagyok az a csapongó típus.

Persze az jólesik egy lánynak/nőnek, ha a pasi vesz neki néha valami apróságot, vagy éppen az évfordulót meg tudják ünnepelni egy szép étteremben. De ez szerintem egyáltalán nem azt tükrözi, hogy a nőknek csak a pénz fontos!

Mindenkinek az az életcélja, hogy jó munkát találjon, jó fizetéssel, ne kelljen nélkülöznie, a családjának meg tudja teremteni a biztonságot, szerintem ez a természetes, szóval álszentség azt mondani, hogy valakit nem érdekel a pénz.

Nálunk úgy áll a helyzet, hogy nekem (a családomnak) sokkal több pénzünk van, mint a barátoméknak. Ez már a kapcsolatunk legelején kiderült, de mégse szakítottam vele, mert nem lényeges. Azt tudtam róla már akkor, hogy arra törekszik, hogy jó szakmát tanuljon, és így jó munkája legyen, én is erre törekszek, ezért tudom, hogy majd ha összeköltözünk, összeházasodunk akkor EGYÜTT tudjuk megteremteni magunknak és a gyerekeinknek az anyagi biztonságot.

22N

2011. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kecsegtető, kényelmesebb ha van pénze.

De én maximum olyan esetben választanám a pénzest ha lenne 2 teljesen ugyanolyan ember kívülről belülről ( szerelmes lennék belé ) az egyik szegény lenne a másik gazdag.

Én ekkor választanám a pénzest.

De én még soha nem " hajtottam pénzes pasira" Engem nem érdekel...

Meg kell dolgozni azért, hogy legyen valamim...

Másrészt mit ér az egész?

Különben is az ilyen nő úgyis elvál, lesz sok pénze...

És keres egy másik pasit... ennyi...

2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem ugyanaz, hogy valakit kizárólag a pénz érdekel, vagy figyelembe veszi a másik anyagi helyzetét!


Csak az anyagi jólét miatt nem jövök össze senkivel, mert független akarok maradni - anyagilag is, ugyanakkor egy lusta, dolgozni nem akaró(!) (nem, nem dolgozó) emberrel sem fogok kapcsolatot kialakítani. Arany középút, ez a lényeg. Akik meg tényleg azt hangoztatják, hogy őket nem érdekli a pénz, azok csak addig mondják ezt, amíg van nekik...


De szerintem butaság is lenne az anyagi helyzetet figyelmen kívül hagyni, hiszen az nem konkrétan azt jelenti, hogy hány színes papírja van az illetőnek, hanem, hogy milyen körülmények között él. És az emberek - nagy többségben - szeretik, ha van szép lakásuk, van mit enni és esetleg még fürdeni is lehet. Nem hiszem, hogy az ilyen elvárások az önzőség kategóriába esnének.

2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!