Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak fontos a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak fontos a pénz a kapcsolatban? Ha a lány családja jómódúbb, lenézi a fiút?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, még csak egy hete, szóval sok mindent még nem tudok mondani a kapcsolatunkról. Viszont aggódom, abból kiindulva amit magam körül látok, meg tapasztalatok alapján is...


A mi családunk nem szegény, de sok pénzünk sincs. Édesanyám tanítónő, édesapám tanár végzettsége szerint, de jelenleg telefonüzletben eladó. Szóval, nem keresnek túl sokat. Egy testvérem van. Nyáron általában nem megyünk nyaralni, korábban volt pár év mikor mentünk, Magyaro.-n belül, Balatonra vagy Velencei tóhoz pár napra. Voltam külföldön, de az a sulimmal volt.

Nem vásárolunk márkás ruhákat, rendesen öltözködünk és ránézésre olyan ruhákat hordok mint mások, csak éppen nem a menő divatüzletekben vásárolom. Egy 2 és fél szobás panellakásban lakunk 4-en, egy kocsink van, egy 15 éves Opel. Étterembe nem járunk, esetleg ha nagy alkalom van, 18. szülinap pl. Ünnepekre nem kapunk sok ajándékot vagy nagy összegű pénzt.


A lány 4 szobás modern lakásban lakik a családjával, 2 autójuk van, minden nyárra jut egy külföldi nyaralás, márkás ruhái vannak. És igaz hogy egy hete járunk, de már most érzem a különbságet. A múltkor elég messzire elsétáltunk, sietnünk kellett haza, gyalogolni nem volt idő. Neki egyből az volt az ötlete, hogy taxit hívjon. Nekem ez meg sem fordult a fejemben, sose hívok taxit, és a busz is tökéletesen megfelelt erre az alkalomra. Vagy tegnap este együtt voltunk vacsoraidőben, eldöntöttük hogy beülünk valahova, ő egy elég jó éttermet javasolt, aztán végül elég kínos volt nekem, de mondtam hogy inkább a közeli Burger King, mert nincs sok pénz nálam...


Szerintetek ilyenekből lehet még probléma később? Sokat számít, ha egy kapcsolatban a lánynak több pénze van?


2010. szept. 16. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azért van Veled aki vagy, akkor csak megbeszélés kérdése.

Ha ez megvan, akkor tedd össze a két kezed!

2010. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

húúúúúú.a csajszi úgy nőtt fel hogy mindene meg van és mindig van nála pénz akkor lehet hogy neki nem fog tecceni :S

tényleg megbeszélés kérdése.

nekem amugy abszolút nem fontos a pénz egy kapcsolatban, a lényeg hogy érezzem azt a vonzalmat, vágod. Nekem sincs tele a zsebem állandóan és nem szeretem ha más fizet helyettem :S pl a barátom. nagyon kínos nekem :S

én nem a pénzért vagyok együtt valakivel.

18/L

2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a pénzen múlik a boldogság. A Párommal mi is így vagyunk , h nekik kevesebb a pénzük. Mi lassan 1 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Sose zavart, h nincs a böre alatt is pénz. Lány függő. Van aki csak arra utazik.
2010. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is panellakásban lakik, nincs kocsijuk, mi családi házban élünk 2 autóval. Engem zavar a különbség, de nem az, hogy jómódúbbak vagyunk, hanem az, hogy költenie kell rám, pedig máshová is kellhet az a pénz, amit a vonatjegyére vagy az én "etetésemre" költ, attól függően, hogy éppen ki megy kihez (távkapcsolat). Közben meg önző vagyok és látni akarom, aztán meg szégyellem magam amiért megint költenie kellett rám. Jó kis ambivalencia, mi? :)

A taxis dologra meg annyit mondanék, hogy nem kell mindig neked fizetned. Én kifizetném a barátom részét is, sőt, a buszjegyét is én szoktam venni, amikor jön. Neked ez nem gáz, egy idő után úgyis normális lesz, hogy néha te fizetsz, néha ő. Szerintem beszélj vele, mondd el, hogy nem vagytok jómódúak, ezért felesleges luxusra nem akarsz költeni, és ha értelmes, rá fog jönni, hogy ha ilyesmit akar, be kell segítenie. Nem égés ez, mindent meg kell tudni beszélni. :)

19/L

2010. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!