Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő azt híreszteli...

A legtöbb nő azt híreszteli magáról, hogy nem érdekli a pénz! Ki az a nő/lány, aki be meri vallani, hogy kizárólag csak a pénzes a pasikra hajt (vagy hajtott)?

Figyelt kérdés
Azután meg éjjel nappal a Pretty Woman-t nézi könnyes szemmel!!!
2011. febr. 13. 02:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát engem nem érdekel. Akkor érdekelne, ha a párom nem akarna dolgozni, hanem azt várná én tartom el ő csak van. Nekem nem kell munkakerülő, viszont engem aztán nem izgat ki mennyit keres. Világ életemben azért tanultam, hogy el tudjak helyezkedni ott, ahol szeretnék, soha nem a pénz motivált!

Szóval nyugodt szívvel merem kijelenti, hogy soha, egy pillanatra sem érdekelt, hogy kinek mennyi van!

2011. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
én épp a pénze miatt nem jöttem össze egy sráccal.mivel zavart h ők jóval gazdagabbak mint mi.
2011. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Engem meg már érdekel,nem érdekelt régebben,de 20évesen ott vagyok,hogy ez is egy szempont.Ano egy gazdag és egy nem gazdagabb pasi között a szegényebbet választottam,mert hozzá jobban húzott a szivem.Simán lemondtam a külföldi útról,a márkás ruhákról,a wellness hévégékről,klassz éttermekről és szórakozóhelyekről amikkel a gazdag fiú csábitott.Most ott vagyok a szegényebbel,évek óta otthonülés,sehova se megyünk,csak a szex,szülinap,karácsony,stb. semmi szó szerint,virágot aszem 2éve kaptam,ha esetleg kapok tőle néha egy csokit (évente 1-2szer)veszekedéskor még azt is a fejemhez vágja Mindig jajj nincs pénz(aztán tegyük hozzá amúgy magára akármikor van cigire meg drága bulikra)

Egyszerüen tudom,hogy szép lány vagyok,folyamatosan futnak utánam a pasik,értelmes is vagyok,aranyosnak is tartanak,egyszerüen úgy érzem,hogy jobban is becsülhetne a barátom.Úgy érzi,hogy egy icipicit se kell már tennie értem,mert már megvagyok neki örökké.

De rosszul is fogalmaztam nem is gazdag pasit szeretnék ,hanem olyat aki nem folyton csak rajtam spórol,akivel eltudok úgy menni,hogy nem várja azt,hogy én fizessek mindent,aki mellett nem röhögnek ki a barátnőim,hogy,hogy hagyom magam kihasználni...

2011. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
13 07es mintha a saját helyzetem hallanám. csak én hozzámentem ehhez a pasihoz, és már 30 vagyok. remélem te jobban fogsz dönteni. jelenleg egy wellness hétvégére sem tudunk menni holott az exel thaiföld, costa brava, wellnesshétvégék,és nem vágott hátast a swarowsky áraktól hanem szettet vett nekem stb. Csak azt tudom mondani a lángolás elmúlik és marad a csóróság, jobban jártam volna ha a gazdaggal maradok. Sajnos babát nem merek vállalni így. Az exel simán lehetne neki is gyűrüs menyasszonya voltam mikor otthagytam a mostani férjemért. Csak most meg már ugy vagyok vele fogadalmat tettem maradnom kell.Te 20 éves vagy még elötted az élet, igenis számít a pénz is. Persze csak ha amúgy is bejön a pasi.
2011. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a pénz... a sajátom. Nem érdekel, kinek mennyi van, csak senki ne akarjon lehúzni meg élősködni. Én sem kérek semmit, ami kell, elintézem magamnak, nagylány vagyok.
2011. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat.
2011. febr. 20. 20:07
 27/27 anonim ***** válasza:
En fiú vagyok es előző valaszolonak írom nekem van pénzem es egyáltalán nem érdekel akkor se érdekelt amikor nem volt es most se Szóval te egy hülye penzehes ringyo vagy es leszopnal akarmilyen ven faszt is a penze miatt nyomorek .
2014. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!