Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem így, hogy apum...

Jogosan érzem így, hogy apum nem szeretett?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, de apum a környéken dolgozott. Minden nap 2* ment el a házunk előtt, de két hónaponta egyszer, ha bejött. Amikor beteg lett nem is keresett és mamámtól tudtam meg. Akkor is én voltam a rossz, hogy miért nem kerestem. Könyörgöm még a számát se tudtam. Apum meghalt és a temetésen tudtam meg,hogy 10 éve házas. Nekem ez mind arra utal, hogy egyáltalán nem érdekeltem..jó lehet sok dolgot belemagyarázni, de ha akart volna, bármikor bejöhetett volna hozzánk.
2011. febr. 13. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te kerested?
2011. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos jogosan érzed. Ezt tényleg nem lehet mással megmagyarázni.
2011. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem volt alkalmam hol keresni. Igazából bántottságot éreztem, hogy ő sem keres. És mindössze 10 év körüli voltam.
2011. febr. 13. 13:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy miert nem ment be megnezni. Lehet hogy akart, de nem tudod, hogy valt el az anyukadtol. Anyukad miket mondogatott neki, talan o tiltotta meg, hogy bemehessen. Ha nayukadnak uj parja lett, ez is lehet a ok. Ha van alkalmad, kerdezz anyukadtol. Egyebkent, ne vard hogy minden igazsag ki fog derulni. Anyukak se mondjak meg mindig az igazat, foleg a multat.
2011. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
ezt sajnos szerintem jól látod. tényleg nem érdekelted apukádat. mondjuk ha neked hiányzott volna, igazán tehettél volna ellene valamit!
2011. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem tiltotta el. Mamám mindent elmondott teljesen őszintén és erről anyum nem tud. Teljesen átlagosan, veszekedés nélkül váltak el.
2011. febr. 13. 13:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg egy 10 évesnek kellett volna keresnie az apját?
2011. febr. 13. 13:48
 8/15 anonim válasza:
hát akár. :/ ha nekem hiányzik az apám bármit megteszek azért hogy visszakapjam vagy hogy kapcsolatba legyek vele. amugy nem neked kellett volna hanem anyukádnak mondani. és ebbe anyukád is hibás, hogy magától nem jutott eszébe hogy talán a gyereknek kellenne az apja. :/
2011. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából akkor nem is hiányzott apum és felesleges anyumat hibáztatni. Én csak egy igen, nem választ várok..
2011. febr. 13. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy uj feleseg tiltotta meg. SZamolj, hany eves vagy. Miota ismerte uj asszonyt. Nehez elkepzelni, hogy egy apa ne akarja latni alnyat, de megtortenhet. Mi nem tudunk csak igent vagy nemet mondani. Hogy igazan mit erzett, senki nem tudhatja, hacsak nem mondott el mindent valakinek.
2011. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!