Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem így, hogy apum...

Jogosan érzem így, hogy apum nem szeretett?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, de apum a környéken dolgozott. Minden nap 2* ment el a házunk előtt, de két hónaponta egyszer, ha bejött. Amikor beteg lett nem is keresett és mamámtól tudtam meg. Akkor is én voltam a rossz, hogy miért nem kerestem. Könyörgöm még a számát se tudtam. Apum meghalt és a temetésen tudtam meg,hogy 10 éve házas. Nekem ez mind arra utal, hogy egyáltalán nem érdekeltem..jó lehet sok dolgot belemagyarázni, de ha akart volna, bármikor bejöhetett volna hozzánk.
2011. febr. 13. 13:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az új feleségét is ismerem, ő sem tiltotta.
2011. febr. 13. 14:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, jogosan. Viszont egy ilyen ember annyit sem érdemel, hogy rá gondolj, nemhogy azon gondolkodj, vajon miért nem keresett, miért nem szeretett. Tudod, annak, hogy valakinek gyereke lehessen, egyáltalán nem feltétele, hogy alkalmas legyen szülőnek. Ő nem volt apa, csak biológiai értelemben.
2011. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy ő volt az apád? Anyádat kérdezd erről. Vajon miért hagyott ott szó nélkül titeket? Lehet, hogy ezért nem szeretett. Vagy csak simán nem szeretett.

10 éves korodig milyen volt vele?

2011. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezer százalék, hogy ő apum.
2011. febr. 13. 18:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem szeretett :(

Ha egy apa szeretné a gyerekét akkor mindent megtett volna azért hogy felvegye a kapcsolatot vele, nem érdekelte volna a távolság (ami mint írod nem is volt) vagy új feleség.

2011. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!