Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék felnőtt lenni,...

Szeretnék felnőtt lenni, saját családot, és munkahelyet, pedig még csak 13 éves vagyok. Miért érzek így, amikor minden rendben van itthon, boldog családban élek Édesanyámmal, akivel mindent meg tudok beszélni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, és nagyon jól is van így. Épp azért érzel, gondolsz sokat ilyesmire, mert biztonságban érzed magad a saját családodban. Ahhoz, hogy az ember - bármilyen korú is - tervezgetni, álmodozni merjen, megfelelő háttér kell mindenféle szempontból. És kell - például - egy olyan Édesanya, akivel mindent megbeszélhetsz. Biztosan Ő is szívesen beszélget veled olyasmiről is ami nem "csak" gyerekes téma.

Tudod mennyire irigyelnek téged ezért nagyon sokan a korosztályodból?

2011. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, de tedd fel azt a kérdést magadnak, HOGY MI AZ A MUNKA amelyiket el tudsz végezni és annyit kapsz érte amiböl el tudod tartani magadat meg a családodat. Ha megvan a válasz, HAJRÁ!!!!!!
2011. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont az előzőnél!Munka-pénz anélkül nincs SEMMI.A gyerek szokott enni,nőni, játszani és neked is vannak igényeid.Majd kb 20 évesen tanakodj ilyeneken
2011. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én régebben gondoltam ilyenre, 8-9 évesen, most már (26 vagyok), csak annyit várok a felnőttkortól, hogy végre átlépjem az országhatárt, aztán nem érdekel hová kerülök.
2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is, még általános iskolás koromban gondolkoztam ilyenen, pontosabban, hogy a felnőttek mit csinálnak pluszban, amit a gyerekek nem. Meg is mondtam anyunak, hogy én is tudnám azt csinálni, amit ő, mert már azt is tudom, hogy pl. a vizet csekken a postán kell befizetni...

Utáltam az iskolát, pedig jó tanuló voltam. Mindig arra vágytam, ne kéne már iskolába járnom, és hogy dolgozhassak egy független nőként és legyen lakásom.


Fura, most hogy van egy babám, na ez nem szerepelt az álmaim között :-) de jó érzés.

2011. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!