Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen maradi az apám?

Miért ilyen maradi az apám?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak én anyával élek,apuval eddig alig találkoztam,csak félnapokat.Múltkor nála kellett töltsek egy egész hétvégét(legutoljára kb. 5 éves voltam,amikor ott aludtam nála) és teljesen kiakasztott...Karácsonyra kaptam egy új laptopot és vittem apához,merthogy ő vidéken lakik és valahogy túl kellett éljem a hétvégét.Apa teljesen kiakadt,hogy anya hogy vehet nekem ilyen drága ajándékot,meg hogy én nem tudok rá vigyázni és mondta,hogy 20:00 után már nem netezhetek...:O Meg közölte velem,hogy szerinte "nagyon sokat mutató ruhákban járok" és majd beszélni fog anyával,hogy nem kéne így öltözzek.Mégis mi köze van hozzá,hogy mit veszek fel?!

Egyébként egyáltalán nem öltözök k*rvásan,csak úgy,mint a normális tinik.Meg lecseszett azért,mert nem mondtam neki,hogy van barátom...de sztem semmi köze hozzá,hiszen alig beszéltünk eddig.

Hogy lehet valaki ilyen maradi?

14/L


2011. febr. 13. 17:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%

19:21 -es el teljesen egyetértek.

Meg még hozzátenném,hogy az a laptop + a napi kajád vagy isten tudja mid gondolom édesapád is fizeti.Mert az anyukák nagya csak gyerektartás fejébe engedi a gyereket a másik félhez.

És jól fogadd meg apád tanácsát addig a pontig amég jót akar.Nem sértésnek vagy viccnek szánta,hanem azért mert többet tud már az életről mind te.

2011. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Apa nem fizet gyerektartást(ha jól tudom) és anya már régebben is szerette volna,ha többet lettem volna vele,de én még nem akartam...

Azokat a dolgokat,amiket pedig kapok,anya veszi,mert jó állása van és elég jól is élünk.

2011. febr. 14. 20:33
 23/29 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
"merthogy ő vidéken lakik és valahogy túl kellett éljem a hétvégét" Te szegény, mi lett volna veled 15 évvel ezelőtt, amikor még a mobilteló is épp csak bejött a tinik körébe? XD
2011. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ma 12:58

Valszeg akkor nem ezt szokta volna meg, hanem mást, ezért nem zavarta volna.

2011. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan kiegyeznének, egy ilyen "maradi", de

tisztességes szemléletű apával.


Ő a hagyományos értékeket részesíti előnyben!!

Azért mert vidéken él, még nem kell lenézni.

Nagyon sok tisztességes ember él városon kívül is!!

Sőőőt!


(Valószínűleg, ez a szemléletbeli különbség vezetett a szüleid válásához is.)


Te meg anyáddal játsszátok a "városi naccságát",

akik k*rvának öltöznek és laptop nélkül,

még sz*rni sem tudnak kimenni...


Az meg, hogy anyád jóváhagyásával szexelsz 14 évesen,

az viszont sok mindent elmond anyádról is...


Kíváncsi lennék, hogy hogyan működik ez nálatok??

pl. kislányom, ha készen vagy a házi feladattal,

csak akkor mehetsz d*gni a barátoddal...?!!


Szegény apukád, csak akkor fog még jobban meglepődni,

ha karácsonyra nem laptop, hanem egy unoka lesz a fa alatt!!!

2011. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Apád tudja milyen szemetek a mai pasik:(
2011. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy vidéken él,hanem az,hogy eddig alig törődött velem,volt olyan,hogy hónapokig azt sem tudtam,hogy mi van vele.
2011. febr. 16. 14:43
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert az sokkal jobb lenne, ha az anyukája tiltaná a szexet, és akkor a háta mögött, ki tudja hol járnának össze henteregni, nem?
2011. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig anya onnan tudja,hogy lefekszem a barátommal mert egyszer talált egy óvszert az egyik táskámban.De nem szól bele a magánéletembe,csak annyit mondott,hogy nem szeretne nagymama lenni.
2011. febr. 16. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!