Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál valentinnapra és...

Mit kaptál valentinnapra és mi volt a program? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
nem foglalkoztunk valentin nappal olyan mint a többi dolgozni kellett
2011. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
majd hnap ünneplünk, ma nem is találkoztunk:S
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Pihentünk. Nem foglalkozunk ezzel a nappal, nem vettünk ajándékot sem.
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök hülyeség a valentin nap. Fölösleges pénzkidobás. Én nem csak ezen az egy napon szeretem a párom, és miért pont ezen a napon vegyek neki ajándékot? Ott van még 364 nap, amikor szeretem és meglephetem valamivel.
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem kaptam, nem is találkoztam a párommal. jelenleg 15o km re van tőlem. De elkészitettem neki a tökéletes ajándékot, becsomagoltam, ilyenek...persze nem valentin-napra, hanem születésnapra.

Amúgy sosem ünnepeltük a valentin-napot nem is fogjuk. Nekünk ez nem fontos.

21-L

2011. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nekünk romantikus napunk volt. csókkal köszöntéssel keltünk, aztán étteremben ebédeltünk, hazajöttünk összebujtunk utána mozi.most meg megint összebujtunk de a férjem már elaludt:-9 Kaptam szivecskét, raffaellot, zoknit, táskát. ő kapott könyvet 2 szivecskét, és tobleronét meg milkát. ma egy ideális csodás napunk volt.persze tavaly semmi nem volt csak "csokicsere" talán ezért is örülök hogy idén igy megszerveztük
2011. febr. 14. 21:31
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretem az ilyen "kötelező" ünnepeket!

És osztom mások véleményét miszerint nem csak erről a napról kellene szólni a szerelemnek meg az ajándékozásnak-hanem a maradék 364 napban is ugyanúgy kellene szeretni egymást is meglepni a szeretteinket, szerelmünket apróságokkal.

Mi nem tartjuk és nem is szeretjük!

2011. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Semmit.

20/F

2011. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Mi ünnepeltünk! Igaz nem ma, mert a kedvesem Pécsen tanul, de pénteken megünnepeltük amikor hazajött.

Készítettem egy kis füzetet (itt a gyakon kaptam az ötletet), aminek az elejére rá volt írva, hogy 100 dolog amit szeretek benned és minden lapon volt valami:)

Készítettem ünnepi pudingot, ő hozott nagyon finom bort.

Megettük a pudingot, elolvastuk a füzetet, meghallgattuk Charlie egyik szerelmes számát, és boroztunk egész este. Szeretkeztünk, utána 9kor átmentünk egy Volga nevű kávézóba, ahonnan éjjel 1re értünk haza. Összebújtunk és aludtunk reggelig:)

Én szeretem az ünnepeket mert ilyenkor lehet valami különlegeset csinálni, ami kiszakít minket a hétköznapokból:) és.. attól, hogy az év minden napján szeretheted a párod és netán tényleg meg is leped néha valamivel (és nem csak a szád jár) még kedves és romantikus dologgá lehet varázsolni a valentin napot. végtére is minden ünnepet valaki valami érdekből talált ki. pl az egyházi ünnepek (az ünnepnapok határozták meg a jobbágyok pihenő napjait). ennyiből a karácsonyt is hülyeségnek tarthatná az aki a valentin napot. mert hát az év minden napján szeretem a családomat... csak az szép és magasztos amit az egyén azzá varázsol. és egy ilyen giccses pénzhajhász ünnepet is lehet magasztossá és romantikussá tenni. csak akarni kell.

2011. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Én is szerettem volna úgy ünnepelni Kedves kérdező,mint te,de mivel a férjem kamionozik (épp Cseheknél van)ezért csak felhívtam és Boldog Születésnapot is kívántam egyben neki!!De majd szerdán remélem pótolunk,ha haza ér!!
2011. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!