Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál valentinnapra és...

Mit kaptál valentinnapra és mi volt a program? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

21:45 vagyok

kíváncsi lennék hogy aki annyira ellenzik a valentin napot, az év hány napján kedveskednek valamivel a párjuknak

mi sokszor. a valentin nap is csak egy alkalom rá:)

2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi vacsorázni voltunk, és apróságokat kaptam a páromtól, párnát, törölközőt, bonbont, gyertyatartót gyertyával. Mi szeretjük egymást az év maradék 364 napján is, de néha szeretjük megünnepelni a szerelmünket, és ez egy jó alkalom rá. És nem csak ez az egy nap ilyen az évben, de ha már úgyis kedveskedünk egymásnak alapból, miért ne pont ilyenkor tegyük...?
2011. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én délelőtt dolgoztam, ő délután, így sajnos nem is találkoztunk, csokira, ajándékokra meg nincs kidobni való pénzünk...
2011. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

Ohh a régi "szép" idők, amikor még számított nekem ez a nap. Az volt a legnagyobb gondom, hogy mi lesz és mi nem. M

Jobb így, hogy nem kell ilyeneken törni magamat.

Ez a nap is olyan volt,mint más hétfő, és így volt a legjobb.

2011. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

a kíváncsiskodó 21:47-nek:)

Mi 3,5 éve vagyunk együtt a párommal. Teljesen egy véleményen vagyunk a Valentin-napról. Mindketten hatalmas nagy "giccsáradatnak" tartjuk. Az ünnep maga szép (LENNE) ha az emberek azzá tennék. De nekem hánynom kell, hogy február elejétől minden rózsaszín és szívecskékben úszik. Aztán a másik én minden nap megköszönöm a páromnak, hogy van nekem, ha nem is szavakkal, de a tetteimmel mindenképp. Sokszor lepem meg ajándékokkal (mivel jelenleg távkapcsolatban élünk) mikor megyek hozzá. Mindig készítek vagy viszek valamit. Ő is sokszor lep meg engem apróságokkal (is). Nekem mondjuk ezek a dolgok nem jelentenek mindent. Nekem tettekkel bizonyítson, érzelmekkel, ne kicsi plüss macival, szívvel, üres szavakkal Valentin-napon. Rosszul vagyok ahogyan sokan kínba vannak hetekkel Valentin-nap előtt, hogy vajon mit vegyenek. Akik nem tudják mit vegyenek azok nem is ismerik a párjukat igazán. Mert ha ismersz valakit tudod mire vágyik, nem kell tanácsot kérj mástól.Érdekes én se kérek soha senkitől tanácsot, mégis mindig eltalálom mit szeretne, minek örülne a párom.

Szóval mi nem bégetünk a nyájjal a sok giccses csöpögős párocska nekem inkább tűnik nyálasnak és műnek Valentin-napkor, mert akkor "kötelező"...:-S

Vannak emberek akik megkommentálják, mikor meghallják, hogy nem vettem semmit a páromnak e "nagy napra"...hát azok így jártak. számunkra nem trendi ez a dolog. Ja és programokat máskor is tudunk szervezni nem kell ahhoz "nemzeti ünnep":D

21-L

2011. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

nem vagyunk ilyen mániás valentin nap ünneplők, de mivel a kis drága párom romantikus lélek, így kaptam tőle reggel egy szíves milka bonbont, és csinált nekem reggelit (ez nagy szó, még sosem tett ilyet :D )

a bonbon dobozán egy post-it-re egy nagyon kedves vallomást írt, mivel 3 éve pont ezen a napon volt a 3. randink, és azt mondta, h azóta töretlenül szeret :D


szóval alapvetően utálom az ilyen mű-ünnepeket, de a párom ért hozzá, hogy hogyan lehet számomra is elfogadhatóvá tenni :D

23l

2011. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
88%
Átlagos napnak indult. A párom dolgozott estig, én suliban voltam, majd vacsorát készítettem. Amikor hazajött, nagyon boldog pillanat volt, három napja nem láttam. Adtunk egymásnak 1-1 apróságot. Nem azért mert KELL, hanem bármikor máskor is veszünk egymásnak apróságokat, miért pont ma ne?
2011. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%

Mi egész nap itthon voltunk, de alig találkoztunk, és szinte ne mis beszéltünk egymással. Párom az ágyat nyomja, influenzás, én pedig a nappaliban voltam egész nap a kisfiunkkal, nehogy elkapjuk apától a betegséget. nagyon nem szeretném ha a 2 éves gyerek vagy én lebetegednénk, főleg, hogy terhes vagyok.

De ha nincs ez a betegség, akkor biztos kaptam volna virágot, de túlzásokba nem estünk soha.

2011. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Tubarózsa ***** válasza:
68%

Hali!

Mi beszéltük párommal, h annyira nem vagyunk oda érte, és h én nem várok el semmi ajándékot, persze jól esik ha kapok vmit.:) ma nem taliztunk, de tegnap este kaptam csokit. mozart golyokat:p hirtelen ötlete volt, meglátta a benzinkúton és azt hitte rosszul látja. de persze az év többi napján is ua. szeret, meg van mikor kapok aproságokat:)

üdv

20L

2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
Egész vasárnapsütiket sütöttem Neki, és ma belázasodtam:S.Ő pedig átjött, másolt egy dvd-t és vett nekem vörös rzsát, meg pink sugar parfümot=)16/L
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!