Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál valentinnapra és...

Mit kaptál valentinnapra és mi volt a program? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%
Egy hatalmas "csomag" állt a házunk előtt, amikor hazaértem. Bemegyek, kérdem a férjemtől(egy évesek is pont ma vagyunk) mi ez itt kint. Mondja hogy bontsam ki, az enyém Valentin napra. Kibontom, és egy vadiúj Mazda 3 autó benne egy nagy csokor orchideával és egy kártya: A világ legszebb feleségének szeretettel. A többi pikáns, azt már nem írom le...
2011. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes.. elég szánalmas, ha valaki csak azért nem ünnepel mert MÁSOK giccsesek. Kit érdekel, hogy mások giccsesek e?

Ez most olyan h azért mert valaki karácsonykor embert ölt már azok számára is fos a karácsony akik szeretetben ünnepelték eddig.....

2011. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%
veszekedéssel..
2011. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem Bálint-nap volt?

Egyébként ugyanúgy telt, mint a többi. Játszottunk a babánkkal, ettünk, aludtunk.

2011. febr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Vasárnap valentinnapoztunk (bár annyira nem vagyok oda érte,de miért ne)

reggelire csináltam szivecske formájú virslis rántottát,majd amig párom tanult,én sütörttem sütit.

Utána ajándék,kaptam csokit és egy szivecskén éneklő táncoló macipárt (annyira giccses,hogy már jó kategória),én neki pedig egy plüsscicát (nem fogom megérteni,miért örül egy huszonsok éves pasi a plüssnek,de neki mániája az ilyen porfogók,hát nah),plussz beszereztem életem első kávéfőzőjét,csak neki,mert szeretem (én a szagától is undorodom)

aztán a 18 plusszos rész


tegnap már nemsokminden volt,csak a szokásos összebújós filmnézős vacsikészitős nap

2011. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%

Ajándékot sosem veszünk, és nagyon elmenni sem szeretünk itthonról. Mindig otthon, kettesben "ünnepeljük"!

Meggyújtottam a fürdőbe kb. 50 teamécsest, bekészítettem a kád szélére egy üveg pezsgőt,jó forró vizet engedtem. Fürdőztünk, iszogattunk, beszélgettünk,....!:) Utána közösen egy összedobtunk egy laza vacsit (szerintem az sem jó, ha ilyenkor valaki egész este a konyhában áll), desszertnek meg csokifondü volt finomságokkal és még egy üveg pezsivel! Nagyon jó volt! Bár ilyet máskor is szoktunk csinálni, a mécses nálunk alap minden közös fürdőzéskor! Talán a pezsgő az, ami jelzi azt, hogy ez az este kicsivel másabb!

2011. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Vett nekem ajakbalzsamot, mert tudja, hogy ez a mániám, és talált gránátalmásat(a kedvenc gyümölcsöm), és vett egy csokor liliomot(az volt az esküvői csokromban), mindegyik szárán egy kis papírkán egy indok, amiért örül, hogy vagyok neki. Kis híján elsírtam magam, miközben olvasgattam:D

Én meg vettem neki övtáskát, mert hónapok óta azt mondogatja, hogy milyen jól jönne egy, de sosem vett magának, szóval kapott:) És tettem bele kuponokat, amiket én csináltam, pl hátmasszázs, ágyba vitt reggeli, ilyesmi.

Este elmentünk vacsorázni, majd éjjel kocsikáztunk egyet a városban, mert mindketten imádjuk, közben zenét hallgattunk, beszélgettünk.

2011. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a kötelező tárgyi ajándékok híve, illetve "csak úgy" is szoktam rózsát kapni tőle, úgyhogy előző nap mondtam, hogy az ajándékozós részt ugorjuk át, ha már Valentin nap, akkor legyen ennek megfelelő az ünneplés.

Kibontottunk egy üveg bort (amibe annyi baki került, hogy a köhögéscsillapítómról elfeledkeztem és szerintem összegerjedtek, mert két pohár után már duplán láttam..), felvettem egy szexi ruhát (gyengéje), az est többi része pedig vad és korhatáros volt :)

2011. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
beteg vagyok, tegnap este orvoshoz kellett mennem. ilyenkor az egész este rámegy, mert sokat kell várni. utálom. kértem, hogy jöjjön és maradjon velem. ő meg ingatta a fejét, hogy más dolga van. De a végén velem jött, beszélgettünk, játszottunk, nevettünk. A végén kibökte, h a más intéznivaló a valentin napi ajándékom lett volna. annyira jólesett, h gondolt erre is. szomorkodott, h most igy nem tud nekem venni semmit. megmondtam neki is, hogy az, hogy velem volt az orvosi váróban sokkal többet jelent nekem, mint bármi, amit venni tudott volna.
2011. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egy közös képünkből csináltattam neki puzzlet, kaptam tőle egy csokor rózsát. Este pedig megittunk egy üveg pezsgőt. De amúgy ugyanúgy telt el mint minden hétköznap. :)
2011. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!