Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál valentinnapra és...

Mit kaptál valentinnapra és mi volt a program? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezô. Én már írtam, hogy nem foglalkozunk ezzel, de szerintem tök jó, ha valakinek fontos, mert akkor az illetônek, pl neked van + 1 nap, amit izgalommal vársz. Én így vagyok a karácsonnyal, de nem a szeretet miatt, hanem, mert készülök rá, pedig nem nagyon ajándékozunk. A Valentin nap jó ha valaki szeret megemlékezni és szereti a hagyományokat. Sok sok szép Valentin napot kívánok:)
2011. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Már az előtte való héten, kitaláltam, hogy csinálok egy ajtódíszt, (szoktam minden ünnepre, a következő a farsangi lesz, és van logikus oka is, mert így tudom, hogy bezártam-e a bejárati ajtót:-), tehát azt megcsináltam, és még a múltkor Miskolcon vettem egy kacsás jégkockatartót, de gondoltam jó lesz majd későbbre, így nem mutattam meg neki.

Nos a napján bementem anyumhoz a boltba, ő odaadta az apum által vett szokásos marcipánszívet (olyan jól esett, hogy gyerekkorunk óta kaptunk ilyen szívecskéket, a húgommal), és megmutatta, apum valentini ajándékát ami egy pink boxeralsó volt (azt mondta jót nevettek rajta, mikor odaadta neki). Nekem is kellett vennem egyet a barátomnak, ő egy rózsaszín, zöld, és más rikító színű spirálos mintásat kapott, meg a kacsa formájú jégkockatartót, (tettszett neki), én egy denevérodút kaptam, és környezettudatosság miatt a rózsa elmaradt.

Este bowlingozni mentünk, ami nagyon jó volt,utána, otthon egy kis szex, majd alvás.

2011. febr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!