Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet esküvő?

Miért nem lehet esküvő?

Figyelt kérdés

A párom 39, én 34 éves vagyok. Amikor megismerkedtünk, már a kapcsolatunk elején kiderült, hogy én szeretnék férjhez menni. Ő azt mondta, szeretne a férjem lenni. Hozzátette,hogy ezt nem tartja olyan fontosnak, de ha a párja igen, akkor mehet. 2 éve vagyunk együtt és semmi. Egyszer-kétszer beszéltem róla, most is csak az a válsz, hogy ha sztem ez olyan fontos, akkor jó. Szerinte még mindig nem az. És ennyi.

Mit kellene tennem? Világ életemben szerettem volna. Nem nagy, pénzes bulit. Nem ezért. És Ő ezt az elejétől kezdve tudta.


2011. febr. 15. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szerintem nehogy megkérd te a kezét, én ezt baromira gáznak tartom.

Beszéld meg vele. Az én párom is így állt a dolgokhoz, és elmondtam neki hogy ez miért fontos egy nőnek . Megbeszéltük és nem sokára lesz esküvő. Én mindig azt mondom szóból ért az ember. A férfiak nagy része nem érti a célzásokat, utalásokat.

2011. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

15:10 vagyok.

Mi 6 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is lakunk. Én azzal érveltem neki hogy megkérdeztem hogy mi vagyok én neki? Barátnő, szerető, élettárs? Én egyik sem akarok lenni. Mert azt mondják hogy a barátnője vagyok.Undorodok kimondani is.És azt mondta igen, szerinte is ezerszer több vagyok annál, és szeretné hogy a nevét viseljem.És a beszélgetés után 1 nappal azt mondta igazam, van, és lépjünk tovább.Áprilisban eljegyzés és utána minél előbb eljegyzés.

23N

2011. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
esküvő
2011. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja, a társa vagyok. Mindenben. A párja.
2011. febr. 23. 00:11
 25/26 A kérdező kommentje:
15:10-es. Te mit mondtál a párodnak? Én már sztem mindent.
2011. febr. 23. 00:12
 26/26 A kérdező kommentje:
Ezeket már én is mondtam. Nem érdekli, ki mit mond, hogy engem hogy hívnak. Már nem úgy -ezt mondta-, hogy barátnő, hanem a párom
2011. febr. 23. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!