Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sírás kerülget. Jogosan...

A sírás kerülget. Jogosan viselkedik így?

Figyelt kérdés

Kezdek összeomlani. A férjem nem veszi komolyan milyen rosszul vagyok. Van egy betegségem kb. 3 hónapja. Iszonyatos gyomor és emésztörendszeri görccsel jár, élve nyúzás. Se gyógyszer se semmi nem segít ilyenkor csak ha a kiszáradásig hánytatom magam. Laboreredmény alapján feltehetöen valami májbetegség. De nem ez a lényeg. Egy ilyen görcs kb. másfél napig tart de addig én a halálomon vagyok. Nem is érdekli! Múltkor sírva könyörögtem neki éjjel, hogy hívja ki a mentöket mert itt meghalok. Erre az volt a válasza, hogy: Minek? Úgyis csak kiröhögnek hogy ilyen problémával felhívtuk öket. Meg kértem, hogy etesse meg a babát mert nem bírok kiegyenesedni. Olyan fejet vágott mintha a fogát húznák. Már beszéltem vele erröl és csak annyit mondott, hogy úgysem tud rajtam segíteni, így mit csináljon, meghalni úgysem fogok. És ha egyszer itt fübe harapok akkor is ezt fogja mondani? Nagyon rosszul esik...már lassan eröm sincs küzdeni a betegséggel, mert úgy is ezt kapom.

Ti mit gondoltok? Csak én vagyok érzékeny?Jogos hogy így reagál mert nem tud velem mit kezdeni?


2011. febr. 15. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abban nem tud segíteni, hogy elmúljon a görcsöd - de minden másban tudna,ha akarna.
2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha az én párom ilyen lenne, úgy verném fejbe...!

Mióta terhes vagyok, úgy körbe van nyalva a fenekem, hogy csak lesek, pedig nem is akarta a babát, most meg a tenyerén hordoz, és alig várja, hogy leteljen a maradék 4 hét. Mindennap 14-16 órát dolgozik, mégis belefér neki a takarítás és a babusgatásom, pedig nem is várom el tőle.

Sajnálom, hogy ilyen tapló férjed van. Az enyém még egy náthát is 100% támogatással segít átvészelni.

2011. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!