Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa az ilyen? Vagy csak én...

Apa az ilyen? Vagy csak én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Apám állandóan azt veri a fejemhez, hogy egy idióta majom vagyok, szó szerint, mert nem tettem le minden vizsgámat. Hogy egy nulla vagyok, úgy én, ahogy az egyetemem, és soha, soha nem fogom befejezni. Apa az ilyen? Állandóan azzal manipulál, hogy nem muszáj, hogy támogasson, meg, hogy nyugodtan kirakhat at utcára. És állandóan ezt kapom tőle, nem most fordult el először, fűnek-fának lehord, soha nem vagyok jó neki semmiben sem. Hogy belőlem soha nem lesz semmi... (finom mondva, ő ennél sokkal-sokkal durvábban fogalmaz, meg folyton elküld a f...ra, szó szerint)
2011. febr. 15. 18:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat.
2011. febr. 16. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!