Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan barát vagy...

Volt már olyan barát vagy barátnőtök akinek ugyanaz volt a vezetékneve?

Figyelt kérdés
Zavart ez titeket? Esetleg ha házasság lett belőle megtartottátok a saját neveteket?
2011. febr. 15. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az egész "-né" felvevés annyira nyomi"


Magánügy, nekem tetszik és számomra ez a természetes, büszkén viselem a férjem nevét, és arra is büszke leszek, ha férjhez megyek. Hagyománytisztelő vagyok, szeretem a szokásokat (nem felrúgni).

2011. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előzőnek,

az is magánügy, hogy szerinted magánügy.

2011. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Apám szüleinek ugyanaz volt a vezetéknevük. Ráadásul országosan nem gyakori vezetéknév, csak azon a vidéken, így simán zabigyereknek nézték, ha ráírta az anyja nevét egy nyomtatványra.
2011. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem és a férjemnek azonos a vezetéknevünk.... egészen pontosan a férjemet úgy hívják, mint fateromat. egyezik a vezeték és a keresztnév is. :D így legalább nem kellett az esküvő után sem nevet változtatnom... :D
2011. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt biosztanárom Kissné Kis Ildikó.
2011. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!