Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, anyák akiknek családos,...

Nők, anyák akiknek családos, válófélben lévő palival van dolguk, hogy oldjátok meg a találkákat?

Figyelt kérdés

Légyottokat,valentin napot,ünnepet stb,ha a másik fél a családjával van?Csúsztatva?Voltak necces helyzetek?Előfordult hogy úgy éreztétek már többet akartok,csak akadály a család,ill.hosszas válási procedúra?

Kiváncsi vagyok mi zajlik le ilyenkor másban,pl otthon a feleséggel is szexel e stb,ez nem zavarja a szeretőket,nem féltékenyek?

Tapasztalt kommenteket várok,kiméljetek a beszólogatásoktól.Tudjuk amúgy is léteznek ilyen kapcsolatok,nem kell a beszólogatás,csak a szerető lelki hátterére vagyok kiváncsi ,mit érez?


2011. febr. 16. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
én elhittem hogy nem d.gaz élettársával. aztán ott voltam egyszer és megtaláltam az óvszert az ágyukban. meg rájöttem hogy több csaja is van. ja és mindeni azt mondja nem d.gnak már de ez kamu. főleg ünnepekkor. amugy elötte vagy utána nap ünnepeltünk általában
2011. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Uh,az gáz.De működhet hogy szex és más semmi,nem akarjátok őt,hogy csak a tiétek legyen,nem robbantok szét hogy a feleség,család az első-mondjuk a gyerekek miatt főként?!Az asszony mindig bevesz minden szöveget neki,ha leakartok együtt pattanni?
2011. febr. 16. 12:20
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Én most benne vagyok egy ilyenben, de kezd inogni a bizalmam, hogy "kivételre" bukkantam volna. Szóval, szerintem az én emberem egyáltalán nincs válófélben, csak van egy kihűlt kapcsolata, közös ház, vagyon, gyerek, jó oda hazajárni, enni az asszony főztjét, és közben vidám, színesítő programokat rendezni velem.

Szerintem, ha abban a helyzetben lennék (még főiskolára járok), hogy van biztos keresetem, lakásom (akár albérletem), és tudnék főzni, biztos átcuccolna hozzám a jóember, de így tökéletes a kettősség. Szóval a mi napjaink meg vannak számlálva..

Biztos vannak azért más helyzetek is, de én többé olyannal nem kezdenék, aki "válófélben" van. Majd, ha már elvált és még érdeklődik, keressen meg.

2011. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
És mennyi ideje tart?Szerintetek lehet rá esély hogy a házsártos ,balhézos feleség végleg hozzánk üldözi Őt?Mármint van itt olyan valaki akit a család helyett választottak?
2011. febr. 16. 12:35
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
A jelenlegi férjem, és anno az exe még házasok voltak, de külön életet éltek, amikor találkoztunk. Na én bekeményítettem két hónapos együttjárás után. Megmondtam neki fel is út, le is út, ha nem válik el.Elvált és 10 éve a férjem.
2011. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

A miénk is kb. 2-3 hónapja tart, ezért sanszos, ha tényleg "valófélben" lenne, akkor miért kéne titkolni felesége elől ennyi idő után is mivel tölti szabadidejét az ember.

Amúgy másnál, aki ilyenbe belekezd, ott hivatalosan tud erről a férfi még meglévő felesége?

2011. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez igen!Gratulálok!Két hónap kellet ahhoz hogy immárom 10 évre magadba bolonditsad.Akkor nem mindig a bepossadt házasság győzedelmeskedik,még ha gyerekek is vannak,MERNEK a palik lépni egy jobb reményeért,nem visszatartó erő a megszokott posvány.
2011. febr. 16. 12:40
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

házsártos, balhézós feleség? :O

ezt ő m ondja neked, KÉrdező? ha annyira elviselhetetlen a feleség, már nem lenne vele! úgy birom, amikor a tipikus szövegeket a szeretők beveszik :D

szerintem az asszony normális, csak vannak konfliktusaik, ahogy nektek is lennének, ha együtt, közös pénzből, gyerekkel élnétek :) kivánom, hogy cuccolj össze vele, és tapasztald meg, hogy miért "házsártos" a feleség, majd szakítson veled, mert te is "házsártossá" váltál, és van egy új nagy szerelem részéről al áthatáron. :)

33N, akinek szerető férje van

2011. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

12.40-es,jó kérdés!Aki tud válaszoljon!

Vagy kamu hogy válófélben van,

vagy pedig reménykedik hogy az asszony megváltozik(lefogy,kedvesebb lesz,stb vagy szimplán csak sajnálja,mert azért mégiscsak a gyereke anyja)

Vagy nem tudom....

2011. febr. 16. 12:45
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem azért jöttek a dumák, hogy "már csak élnek egymás mellett", meg "az alapvető tisztelet sincs már meg", ezért csodálkoztam, hogy akkor miért kell még mindig titkolózni?! Szóval légy óvatos Kérdező, mert szerintem tényleg sanszos, hogy aki "válófélben" van, valójában nem is akar többet szeretőnél.
2011. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!