Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, anyák akiknek családos,...

Nők, anyák akiknek családos, válófélben lévő palival van dolguk, hogy oldjátok meg a találkákat?

Figyelt kérdés

Légyottokat,valentin napot,ünnepet stb,ha a másik fél a családjával van?Csúsztatva?Voltak necces helyzetek?Előfordult hogy úgy éreztétek már többet akartok,csak akadály a család,ill.hosszas válási procedúra?

Kiváncsi vagyok mi zajlik le ilyenkor másban,pl otthon a feleséggel is szexel e stb,ez nem zavarja a szeretőket,nem féltékenyek?

Tapasztalt kommenteket várok,kiméljetek a beszólogatásoktól.Tudjuk amúgy is léteznek ilyen kapcsolatok,nem kell a beszólogatás,csak a szerető lelki hátterére vagyok kiváncsi ,mit érez?


2011. febr. 16. 12:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Legtobb feleseg tudja, hogy hova jar a ferjuk. Tevhit hogy asszony pajtas hulye.
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, nem akarlak elkeseríteni, de ha TÉNYLEG válnak, ha TÉNYLEG vége, akkor egy normális férfi nem titkolja, hogy mivel tölti az idejét, azaz, ha nem is mondja meg, hogy hé van új nőm, akkor sem tesz úgy, mintha nem lenne nője és nem azzal tölti az ünnepeket, meg a valentin napot, akivel már elvileg vége, ha meg úgy van nem tagadja le, hogy van. Miért is tenné?


Ez inkább általában úgy szokott kinézni, hogy adott egy pasi, akinek kényelmes, hogy kúrogathatja Mancikát de semmi egyéb erőfeszítést nem kell tennie, színes program, az ő kis uncsi életében, jaj de jó. És akkor nyomja a szöveget, hogy fú, tényleg semmi nincs köztünk, tényleg válunk, mostmár majd tényleg válunk, csak még a gyerek hadd legyen egy kicsit nagyobb, szegényke, de már egymásra sem nézünk, házsártos hülye asszony, alig várom, hogy együtt lehessek veled. Aztán arra eszmélsz, hogy a pasas gyártott otthon még egy gyereket. Akkor jön a szöveg, hogy de tényleg nincs már köztünk semmi, csak akkor egyszer véletlenül és hát pont gyerek lett belőle... és így tovább, amíg hülyének lehet nézni. Otthon meg többségében jól elvan az asszonnyal, szereti a kölkeit, eszi a kaját, mosatja a ruháit, te meg jó szórakozás vagy és megvan az az előnyöd, hogy nincsenek gondok veled, számlák, meg szülői értekezletek stb. csak dugni kell, meg tenni a szépet kicsit. És neki eszében sincs kiszállni a házasságból.


Szar ügy. Persze biztos van kivétel is, de az a ritkább.

2011. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Írna valaki,aki "kivétel"?

Magyarul ki vagyok használva,és többre ne is számítsak.Csak duma,duma hogy lecsusszon a bugyi.És ha az asszony rájön a tul sok tulóra,haverok stb kifogás mögött,hog valami lehet a háttérben?Ha nem elég ügyes a férj?Általában kaparnak vissza az asszonyhoz,vagy cuccolnak a szeretőhöz?Mik az arányok?

2011. febr. 16. 13:03
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen jol erted. 95% ha el is cuccol a "masikhoz", nem sok idon belul vissza is fut az asszonyhoz. Kevesebb gondja van vele.
2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szíved mélyén te is tudod a választ!!!!

Nem vagyok a helyzetedben,szerencsére a férjem sem a pasid helyzetében,de az én véleményem szerint a legtöbb esetben a feleség ha meg is tudja,megbocsájt,és a férjek maradnak a helyükön.Talán az a férj jár másképp akinek a felesége nem tűri és kidobja az urat.Talán ő új életet kezd a szeretővel,de amíg a feleség megbocsájt(sztem ez van többségben,nem azért mert nincs bennük tartás,hanem mert azért sokkal többről van szó,az egész addigi életükről,család,gyerekek,vagyon,ház,kocsi)addig a szerető olyan helyzetben marad ami eddig jellemző volt rá.A másodikon.

2011. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben nem láttam olyat, hogy otthagyták volna az asszonyt. Olyan is volt, hogy az asszony mondta, hogy költözzön akkor ő meg lesz nélküle, a férje meg ott siránkozott, hogy higgye már el, hogy csak hülyeség az egész esze ágában sincs neki amazzal összeköltözni meg ilyenek. Aztán olyan is volt, akinél kiderült, de az asszony nem is mondta a pasasnak, hogy kidobja, hogy a pasas sunnyogott egy ideig, és lapított, meg azt sem tudta, hogy járjon az asszony kedvébe, hogy ki ne rakja. Olyan is volt, hogy már be is jelentették a család nagyrészében, hogy elválnak, aztán a pasas valamit tervezett a házzal kapcsolatban, az asszony meg mondta, hogy hülye vagy te, mit számít az neked már, a pasi meg mondta, hogy hát hülye lenne elválni tőle. Meg olyan is volt, hogy a pasassal egy haverja beszélt, akinek szintén volt már vaj a füle mögött és mondta neki, hogy ne legyen hülye, a nőcske csak addig szórakoztató, míg semmi kötöttség, mit gondol, előbb-utóbb jönnek ott is, hogy számla fizetés, gyereket szeretne az is stb. akkor is érdekes lenne? Nem jobb az asszony? AZ se vált el.

Most meg olyan is van, hogy a pasas vagy 10éve hitegeti a nőt, hogy majd elválik, most már tényleg, és végre együtt élnek majd, mert a felesége ostoba, hülye asszony, majd tényleg elválik, csak megnő a gyerek, hoppá, jön a következő gyerek, majd utána tényleg elválik, ó hát olyan hülye az asszony, hogy sajnálja elhagyni, de majd ekkor és akkor tényleg el fogja stb.


Hát sajnállak azért.

2011. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!
2011. febr. 16. 13:22
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 évig voltunk szeretők, mire eljutott odáig (és szeretett annyira) hogy felvállaljon. Elvált, összeköltöztünk, a gyerekét mi neveljük. Most várjuk a 2. közös babánkat.

de szerintem is ritka kivétel vagyunk, a legjellemzőbb talán ez:

[link]

2011. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolsónak gratulálok,a babához is!A 3 év kitartás nagyon hosszú idő!!!Megkérdezem,legfeljebb nem válaszolsz:

Közölte asszonykával, vagy asszony rájött,lebuktatok?Hogy engedte el az asszony?Békében tudtok élni a volt asszonytól?

2011. febr. 16. 13:49
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, elmondta neki. Volt nagy balhé, lejáratókampány ellenem. Sokszor még most is "alánk akar tenni", ennyi idő alatt csak az változott hogy már nem idegesítenek a dolgai, sőt, már nem is zavarnak egyáltalán.De tény, hogy az ex azóta sem tudta elfelejteni Őt, és (sajnos sok)mindenkiben őt keresi.
2011. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!