Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell beszólni s elítélni...

Miért kell beszólni s elítélni ha góth - dark egy huszonéves anyuka? egyáltalán miben járjon, milyen legyen akkor a haja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt zöld - kék hajra, abroncsos - csipkés szoknyára, fűzőre, ingre, amolyan klaszikus, elegáns lolira aki ápolt, tiszta, igényes és nem szakadt vagy neadj isten büdös. :S miért lenne ez gyerekes? Hisz gyerekként az ember ne járjon ilyenben ha a suliszabályzat s szülők tilják, de felnőttként akinek munkája s gyereke van miért ne ha elfogadja a unkahely és a férj???,
2011. febr. 16. 14:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes gondolkodásod van, majd meglátod, hogy semmire nem mész a vagánykodásoddal.Plusz ha én a gyereked lennék, azt hinném valami boszorkány vagy.
2011. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ilyenekre gondolok nagyából a hétköznapokon talán kevesebb kiegészítővel amit ugye letépne a másféléves baba

2011. febr. 16. 14:50
 3/63 anonim ***** válasza:
83%

Mert az emberek korlátoltak! Én nem járok így, de voltam ilyen ruházatban fotómodell. Hű micsoda beszólásokat kaptam...

Mindenki öltözzön úgy, és járjon abban, amiben jól érzi magát!

A leírás alapján pl. szívesen fotóznám (fotóználak)! :)

Kék haj, abroncsos csipkés szoknya - ááá, imádom! :)

29/N

2011. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Ez miért vagánykodás kifejtenéd?

Miért rosszabb a cicababáknál meg a hasmutogató toppoknál?

2011. febr. 16. 14:52
 5/63 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarsz ezzel kitűnni?
2011. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
köszi:) a zöld az volt, a kék az most lessz 1-2héten belül. (bécsből van a festék)
2011. febr. 16. 14:53
 7/63 anonim ***** válasza:
31%

Én nem hiszek benne, hogy ez egy igazi életstílus, inkább csak divathóbort-korszak. Majd elmúlik. Egy anyukának kéne már olyan érettnek lennie, hogy túllépjen ezeken a korszakokon. Nincs bajom ezekkel a stílusokkal, de talán nem illenek egy anyukához. Remélem nem bántó, amit gondolok.

Másrészt azért, mert az emberek nem bírják elviselni, ha valaki más, pedig ők maguk szeretnek különbözni. Ez tök érthetetlen, de így van!

2011. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
26%

Hát szerintem ne csodálkozz rajta ha "elítélnek". B@szki zöld a hajad...

A cicababákat nem kell idekeverni, az se normális.

2011. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
86%
sajnos rossz országba születtél. magyarországon ha valaki kicsit eltér a megszokottól az már csak rossz lehet. én személy szerint nem járok extrém ruhákban de engem egyáltalán nem zavar az ilyen dolog. külföldön egy nagyvárosban élek itt az emberek nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel, mindeki úgy öltözködik ,olyanra festi a haját amilyenre akarja.
2011. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
78%
Én is goth vagyok (30/N), ismerek közülünk olyanokat, akik már anyukák. Az irányultságom, noha a fekete ruházat ált. megvan, hétköznap változó, hogy mennyire látszik rajtam (nem alkalmazkodás, hanem kedv, motiváció kérdése), de az a tapasztalatom, hogy ha magabiztos és vitathatatlanul elegáns vagy, mindenhol elfogadnak. A gyerekednek nincs szerencséje ezek szerint, én goth tanárokat is ismerek. Mit ne mondjak, az utcán szabályosan ugranak a nyakukba a kis gyerekek (láttam!), a gyerekeknek nincsenek előítéleteik, a gyöpös szülők nevelik előbb-utóbb beléjük.
2011. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!