Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukája?

Miért ilyen az anyukája?

Figyelt kérdés
6-an vagyunk barátnők, szoktunk járni sétálni, sportolni , de az egyik barátnőmet nem engedi az anyja, internetezni se engedi csak ha megkérdezi meg ha látja hogy velünk beszél, akkor nem engedi oda. pedig nem vagyunk rossz társaság szerintem , de iszunk és nem járunk minden héten buliba ahol leinnánk magunkat. nincs minden héten más pasink, jótanulók vagyunk.
2011. febr. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok?
2011. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a korotok tényleg jól jönne. :D
2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hu

nehéz eset

nekem is vplt egy iylesfajta problémám.. és. mikor áthivtam hozzánk.. hogy jöjjön át.. nem engedte.. majd az anyukájával telefonon beszéltem (jelzem 16 éves vagyok)

Megbeszéltem az anyukájával h had jöjjön át stb iylenkora hazaér elkisérem valameddig, ha tudsz vele kapcsolatot létesteni valahol öszefuttok vagy a bnöd által valahogy elksiéri az anyja és ha iylen feljön megbeszélni vele

mert egy gyereket ennyire korlátozni nagyon szar dolog, nem értem hogy bírja a barátnőd..

bár.. lehet h az anyjának a multjában történt olyasmi, ami miatt ellenörizgeti a lányát, hogy megelőzze, hogy nehogy vele is oylan dolog történjen mint vele.

nem tudhatod miért vislekednek így az emberek, lehet h te durvábban viselkednél

(ne bántásnak vedd (: )

csak nekem is volt ilyen esetben részem és tapasztalatból mondom

16/L

2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

13-14 évesek vagyunk. és " de iszunk és nem járunk minden héten buliba ahol leinnánk magunkat." ezt azért írtam mert környékünkön már ilyenkorban isznak, buliba járnak és minden héten más pasijuk van

de ha megyünk is valahova, nem este megyünk vagyha estébe nyúlik pl. a sportolás, vagy valamelyikünknél estig vagyunk, akkor valamelyikunk anyukája hazavisz minket.

2011. febr. 16. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
háát ha már isztok. az nem jó jel. xD
2011. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam. nem iszunk és semmi ilyen.
2011. febr. 16. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Pff az én anyám is pont ilyen...
2011. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak én 16 éves vagyok.
2011. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Az én muterom is ilyen s*ggfej volt. Mondjuk engem nem érdekelt, meg a barátnőimet se. Nehéz elfogadnia, hogy a lánya már nem anyuci pici lánya, és azt hiszi, ezzel visszatarthatja a felnőtté válását.
2011. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!