Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás? Tehetetle...

Mi lehet a megoldás? Tehetetlen vagyok. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lehet hogy kicsit hosszú leszek,de röviden nem lehet ezt.Szóval, 18 éves vagyok anyukám 1 éve össze jött egy pasival és azóta én teljesen el vagyok felejtve.A pasinak mindent megbocsájt, én ha 500ft-tal kevesebbet hozok haza az adott pénzből,1 hétig én vagyok a legrosszabb ember, anyu pasija meg a fizetését dobálja be játékgépekbe,míg anya halálra dolgozza magát,az az idióta/bocs,de az/ iszik,és szex tárkeresőkön beszélget és anyu mind ezt tudja is.De eltűri neki.Értem én hogy nem akar egyedül maradni,de ez a megoldás hogy a gyerekét hanyagolja teljesen? Új szakmát kezdtem tanulni,mikor bejön hozzám vendégnek folyton csak kritizál,a mesteremet dícséri hogy mennyire ügyes meg minden holott ő 13éve van a szakmában míg én kb 3hónapja tanulom a dolgot,egy jó szót nem kapok tőle hogy milyen ügyes vagyok vagy fapapucs.Sosincs rám ideje.Pánik beteg vagyok kb 2 éve,orvos még nem látott,rohamaim szoktak lenni amire anyum kiabálással reagál meg hogy ez csak az én hülyeségem.Még valami,nagyon szeretnék itthonról elköltözni ezek miatt de egyszerűen nem tudok hova,miből.A sulimat nem tudnám fizetni egyedül és a legtöbb barátom még sulis és nem akarnak eljönni otthonról.Rokonokhoz sem tudnék költözni mert szinte senkim nincs.Kibeszélni sem tudom senkivel a bajaimat.Segítsetek megőrülök így:/ 18/L
2011. febr. 17. 00:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mehetnél egyedül, felnőtt vagy.
2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!