Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belekezdenél egy ilyen kapcsol...

Belekezdenél egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akit már ismerek egy ideje,és kezdenek komolyra fordulni a dolgok közöttünk.Nagyon sokat vagyunk együtt,és kezd az egész olyan lenni,mint egy kapcsolat.A férfi(25) szülei elég befolyásosak,és nagyon gazdagok.Már rengeteg helyen járt Euróbán kívül is,és nagyon sok dolgot próbált ki.Sokkal több élménnyel rendelkezik,mint én.Én csak egy kispolgár vagyok,akinek az a legnagyonn élménye,hogy (többek között) egyszer volt Görögországban 1 hónapig. Ő nagyon komolyan gondolja ezt az egészet,de én nem tudom,hogy jó lesz-e ez így.
2011. febr. 17. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15:16ost hívják funkcionális analfabétának. Sajna meglepően sokan vannak Magyarországon.
2011. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha megvan a vonzalom akkor miert ne?
2011. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az én párommal is ez van, akármiről áradozom, hogy jaj de elutaznék oda mindig közli, hogy ő már járt ott :DD úgyhogy olyan helyeket keresek ahol még nem járt
2011. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!