Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Szóval. 17L vagyok. Múlt pénteken csináltattam köldök piercinget anyámék tudta nélkül. Aztán anyám valahogy rájött, hogy csináltattam. Olyanokat mondott, hogy bűn piercinget csináltatni (vallásos anyám), meg azért nem végezte el a tetováló tanfolyamot, mert a bibliában benne van, hogy ez bűn. Szóval kivetette az ékszert. Kérdezte, hogy miért nem beszéltem meg ezt vele (mert úgysem engedte volna). A fejemhez vágott olyanokat, hogy ő mindent megtesz nekem, nincs sok pénzünk, stb, stb, és ő nem ezt érdemli. Annyira készen voltam, hogy majdnem begyógyszereztem magam, mert nekem már az ilyen 'kirohanásaiból' elegem van. Mindig azt mondja, hogy meg lehet vele mindent beszélni, de már nem bízok meg benne, mert pár éve 'véletlenül' megtalálta a naplómat, és pár személyes dolgomat...
2011. febr. 17. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod, hogy nem lehet piercinged. 1-2 év, és azt csinálsz, amit akarsz. Hogy kutatott utánad, az viszont tényleg nem volt szép tőle.
2011. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, nem a pc-n van a hangsúly, hanem ahogy reagálta...
2011. febr. 17. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is leszúrt volna az anyukám, ha piercinget csináltatok a tudta nélkül.


"Kérdezte, hogy miért nem beszéltem meg ezt vele (mert úgysem engedte volna). A fejemhez vágott olyanokat, hogy ő mindent megtesz nekem, nincs sok pénzünk, stb, stb, és ő nem ezt érdemli."


és ezekből neked melyik elfogadhatatlan? Engem is idegesítene, ha kevés pénzünk lenne és a lányom közben piercingeket csináltatna a tudtom nélkül. Igen, egy szülő sem érdemli, hogy amíg nem vagy felnőtt a tudta nélkül tetess a testedbe mindenféle ékszert.. Akkor legalább mondtad volna neki azt, hogy nem érdekelsz megcsináltatom vagy ha finomabban szeretnél fogalmazni akkor azt, hogy ne haragudj anya, de nagyon vágyom egyre, tudom hogy ellenzed, de a saját hibáimból tanulok...stb..stb.. Nem vagyok vallásos, de megértem az anyukádat..

2011. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát... Igazából nem az 'ő' pénzéből volt kifizetve. Nagyszülőktől kaptam...
2011. febr. 17. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
és a nagyszüleid dolgoznak? Vagy a kevéske nyugdíjukból fizetik a te piercingedet, amiről az anyukád nem is tud?
2011. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha, jó lenne.
2011. febr. 17. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi aha és mi lenne jó?
2011. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmutatta a Bibliában, hogy melyik törvény tiltja?
2011. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!