Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat egy anya a...

Hogy mondhat egy anya a gyerekének olyat, hogy rákos szívű meg hogy rohad a gyomrod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 5-10% kisebbségi, de az mind ilyen (nagy falu, 3400 lakos).
2011. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Anno Ő is ezt tanulta a saját anyukájától, apukájától. Ezt nevezik szocializációs folyamatnak. Elég erősen eltérő a különböző népcsoportokban. Lehet, hogy az egyiknek mindennapos, amit a másik fel se vesz. Amikor (réges-régen egy messzi galaxisban) először vidékre kerültem koleszba (pesti srác vagyok amúgy), majdnem megvertek hasonló miatt. Pedig nem is akartam semmi rosszat. :)
2011. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos én vagyok az a gyerek.. Nem vagyunk romák.. és igazából mindig is olyan családra vágytam aki megbecsül és emberszámba vesz.. vagy esetleg normálisan tud beszélni a saját hozzátartózójával. És valamelyik hozzászólásban olvastam, hogy így legalább majd tudni fogom, hogy nekem hogy nem szabad nevelnem a gyerekemet, hát az biztos, hogy soha de soha nem beszélek így majd a gyerekemmel...Tényleg jobban fáj, mint egy pofon. 19/L
2011. febr. 18. 17:10
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Aztaku*vaélet! Na költözz el onnan gyorsan!
2011. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hidd, el néha úgy érzem, hogy ez MINDEN vágyam :( de nincs hova..:( barátom sincs jelenleg.. mindenért cirkuszol.. néha nehéz :(
2011. febr. 18. 20:19
 16/28 anonim ***** válasza:
Szar ügy az biztos. Nekem sincs barátnőm. Költözzünk össze :D
2011. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
xDD Oksi :D Hány éves vagy? Hol laksz?:D:D:D
2011. febr. 19. 09:56
 18/28 anonim ***** válasza:
Na bumm... kár hogy a 30-at taposom... Fogj magadnak gyorsan egy normális huszonévest aztán had szóljon a Rock'n'Roll :D
2011. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
xDD Köszi :D pussz
2011. febr. 19. 11:16
 20/28 anonim ***** válasza:

És ezek a kifejezések állandóak,vagy hangulat függő a dolog?

Mert én is szoktam néha olyanokat mondani,amit rögtön megbánok,de mindjárt bocsánatot kérek:xD(persze csak,ha megbántottak vagy felidegesítettek.)

2011. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!